Vyhledat zájezd

Hotel Garni Chalet Moon

Itálie, Alta Valtellina, Livigno

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Možnost bouřky
24 °C - Možnost bouřky

Ostatní

Malá domácí zvířata jsou povolena na vyžádání.

Důležité informace o zájezduNa začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Popis

Mezi vybavení hotelu patří recepce (7.30 - 23.00), bar, jídelna, společenská místnost s TV, úschovna lyží, Wi-Fi připojení (za poplatek) a parkoviště (omezená kapacita).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky jsou vybaveny sociálním zařízením, fénem, topením, telefonem a SAT/TV. Pro jednotlivce je zde také možnost 1-lůžkového pokoje. Check in od 12.00, check out do 10.00.

Stravování

V ceně ubytování máte snídaně formou bufetu.

Poloha

Rodinný hotel Garni Chalet Moon je umístěn v centrální, avšak tiché a slunné pozici jen 400 m od centra Livigna a 150 m od sjezdovky Cassano. Skibus zastavuje jen 40 m od hotelu.

Lyžařské centrum Livigno patří mezi oblast velice žádanou a milovníky zimních sportů oblíbenou. Nachází se na pomezí Švýcarska a Itálie. Nabízí celkem 115 km každodenně upravovaných sjezdovek, z toho více než 50% červené úrovně, 40km běžkařských tratí a tři snowparky. V centru Livigno je možnost zapůjčení lyží i lyžařských doplňků a zakoupení lekcí v lyžařské škole. V roce 1805 byl městu přidělen bezcelní statut, proto jsou zde výhodné ceny za cigarety, parfémy, alkohol, sportovní vybavení, benzín a naftu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Alta Valtellina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat