Vyhledat zájezd

Hotel Intermonti

Itálie, Alta Valtellina, Livigno

Ubytování Hotel
Počasí
21 °C - Možnost deště
21 °C - Možnost deště

Popis

Dobře vedený čtyřhvězdičkový Hotel Intermonti je postaven v klidné a pěkné části střediska a od dvoumístné sedačkové lanovky Teola je vzdálen jen cca 200 m. Zastávka skibusu je přímo před domem a do centra dorazíte po cca 1,5 km. Hotelový komplex, jehož čtyři křídla jsou vzájemně propojena, má k dispozici elegantní hotelovou halu s recepcí, Wi-Fi (v ceně), výtah, jídelní sál, útulný bar, pokoj na hraní pro děti, místnost s krbem, kulečník, stolní tenis, společenskou místnost se satelitní TV, diskotéku, party místnost a letní terasu s lehátky. Kromě toho si můžete zpříjemnit pobyt v hotelu chvilkami ve wellness zařízení s krytým bazénem (v ceně), saunou, vířivkou a soláriem (za poplatek), či se nechat hýčkat relaxační masáží (za poplatek). Téměř každý večer je pro vás připraven společenský program v italském jazyce. Parkoviště je zdarma, parkování v garáži lze přiobjednat na místě.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, P:
• komfortní pokoje se satelitní TV
• u některých balkon
Prostorné a komfortně zařízené pokoje a mají sprchu s WC, telefon a satelitní TV, telefon a některé i balkon.

Stravování

Polopenze zahrnuje snídani formou švédských stolů, večerní menu o čtyřech chodech a salátové mísy. Stravování pro vegetariány je možné.

Ostatní

Domácí zvířata:domácí zvířata na vyžádání (50 € na týden, bez krmiva, jen malé zvířata)
Důležitá upozornění:
• K zakoupenému skipasu pro dospělého obdrží spolucestující dítě (narozeno 2010 a mladší) skipas zdarma. Dětské skipasy nebudou na skipas-voucheru ukázány, protože jsou zdarma. V případě více spolucestujících dětí než dospělých je třeba na místě zakoupit dětský skipas. další informace obdržíte na pokladně vleku.

Poloha

Dobře vedený čtyřhvězdičkový Hotel Intermonti je postaven v klidné a pěkné části střediska a od dvoumístné sedačkové lanovky Teola je vzdálen jen cca 200 m. Zastávka skibusu je přímo před domem a do ...

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Alta Valtellina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat