Vyhledat zájezd

Hotel Intermonti

Itálie, Alta Valtellina, Livigno

Ubytování Hotel
Počasí
13 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 990 Kč

Dostupných: 22 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Ubytování na 8 dní v hotelu Intermonti**** s polopenzí
Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu
Dítě do 5,99 zdarma na 1.přistýlce zdarma
Můžete využít wellness centru včetně vnitřního plaveckého bazénu
Je pro Vás připraveno celkem 115 km sjezdovek a 2 snowparky.
Pro relaxaci můžete využít hotelový bazén, saunu, vířívku, kulečník a pro děti je zde dětský koutek. Hotelové pokoje jsou zařízené v typickém alpském stylu a většina pokojů má balkón (pokoj s balkonem není možné rezervovat).
Vyžití zde najdou i úplní začátečníci, pro které jsou připraveny cvičné svahy. Cvičné terény jsou připraveny zejména nedaleko pěší zóny. 
Po lyžování si můžete zajít do centra, kde je spousta obchůdků tzv. duty free. V centru najdete také různé restaurace, bary, diskotéky.

Stravování

Stravování formou polopenze

  • Snídaně jsou podávány formou kontinentálního bufetu
  • Večeře jsou podávány formou bufetu
  • V termínu 24.12. - 29.12. je v ceně zahrnuta i vánoční večeře
  • V termínu 30.12. - 6.1. je v ceně zahrnuta i novoroční večeře.

 

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky .

Ubytování

Hotelové pokoje jsou zařízené v typickém alpském stylu a většina pokojů má balkón (pokoj s balkonem není možné rezervovat). Hotel Intermonti nabízí ubytování v pokoji Classic nebo v pokoji Economy. Pokoje typu Classic jsou v hlavní budově a pokoje typu Economy jsou umístěny ve vedlejších budovách. Hotelové pokoje s možností až 2 přistýlek jsou vybaveny vlastním sociální zařízením, telefonem, fénem a TV. Check in 15.00, check out 10.00.

Poloha

Livigno je jedním z nejlépe vybavených lyžařských středisek v Alpách. Toto středisko je často nazýváno jako malý Tibet. Velmi výhodná poloha údolí Vám zajistí slunečné počasí po celý den a výbornou lyžovačku na Mottolino i na Carosello 3000. Tyto dvě části nejsou propojeny a tudíž je není možné projet na lyžích. K projetí můžete využít skibus. Kvalita sjezdovek je zde opravdu vysoká a zcela jistě tento nedostatek kompenzuje. Livigno nabízí celkem 115 km sjezdovek. Z toho je 19 km černých, 29 km modrých a nejpočetněji jsou zastoupeny červené sjezdovky, kterých je tu 67 km. Vyznavači snowboardingu a freestylu mohou vyzkoušet hned 3 snowparky, a to Mottolino, Livigno Park Carosello 3000 a nejmenší z nich je Amerikan. Milovníci bílých stop ocení 30 km upravených lyžařských tratí.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat