Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Casa Jojoma

Itálie, Alta Valtellina, Livigno

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-3 °C - Oblačno
-3 °C - Oblačno
Cena za osobu od 13 448 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Důležitá upozornění:
• K zakoupenému skipasu pro dospělého obdrží spolucestující dítě (narozeno 2010 a mladší) skipas zdarma. Dětské skipasy nebudou na skipas-voucheru ukázány, protože jsou zdarma. V případě více spolucestujících dětí než dospělých je třeba na místě zakoupit dětský skipas. další informace obdržíte na pokladně vleku.

Stravování

Bez stravování.

Popis

Pěkné ubytování Casa Jojoma se skládá ze dvou u sebe stojících budov, jen cca 300 m od nejbližších vleků. Skibus staví v bezprostřední blízkosti a zaveze vás do cca 400 m vzdáleného lyžařského střediska Carosello. Obě budovy se nacházejí na kraji hlavní ulice s obchody a různými podniky, cca 400 m od centra střediska. Ubytování je rozděleno na novostavbu a starší budovu v typicky alpském stylu. K dispozici je lyžárna. Za apartmány probíhá hlavní trasa pro běžkaře v Livignu. Parkoviště je zdarma k dispozici. Vybavení a stravování Apartmány a studia se nacházejí všechny v novostavbě a mají sprchu s WC, TV, u některých je i bezpečnostní schránka, stejně jako kuchyňský kout s lednicí, mikrovlnnou troubou a v některých případech i s myčkou na nádobí. Bez stravování.

Ubytování

Apartmán - 4 os. (cca 40 m²), BS:
• útulný apartmán s TV
• obývací místnost na spaní s pohovkou pro dvě osoby
• oddělená ložnice se dvoulůžkem
Studio - 3 os. (cca 30 m²), BS:
• útulné studio s TV
• obývací místnost na spaní pro dvě osoby
• separé s pohovkou pro jedno osobu

Poloha

Pěkné ubytování Casa Jojoma se skládá ze dvou u sebe stojících budov, jen cca 300 m od nejbližších vleků. Skibus staví v bezprostřední blízkosti a zaveze vás do cca 400 m vzdáleného lyžařského středi...

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat