Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Casa Rosa

Itálie, Alta Valtellina, Livigno

Ubytování Studio I Apartmán

Ostatní

Na začátku a na konci sezóny nemusí být otevřeny zcela všechny vleky v rámci lyžařského střediska. Tato skutečnost neopravňuje klienty k poskytnutí jakékoliv slevy ze zájezdu. Začátkem a koncem sezóny je omezen provoz skibusů. Skibusy jsou čistě v režii lyžařského střediska. V případě, že lyžařské středisko bude zcela uzavřeno z důvodu nedostatku sněhu, nabídne cestovní kancelář náhradní termín do stejného střediska nebo stejný termín do jiného střediska, popř. bude klientům vráceno 100% zaplacené částky.

Stravování

Stravování je vlastní.

 

Popis

Popis:Zimní dovolená v Livignu! Ubytování v apartmánech až pro 4 osoby Ubytování v apartmánech typu Bilo až pro 4 osoby Výborné místo pro nákupy Sjezdovky všech obtížností Až 30 km běžkařských tratí Bohaté vyžití po lyžování Lyžování v jednom z nejoblíbenějších lyžařských středisek v Evropě Livigno je jedním z nejlépe vybavených lyžařských středisek v Alpách. Toto středisko je často nazýváno jako malý Tibet. Velmi výhodná poloha údolí Vám zajistí slunečné počasí po celý den a výbornou lyžovačku na Mottolino i na Carosello 3000. Tyto dvě části nejsou propojeny a tudíž je není možné projet na lyžích. K projetí můžete využít skibus. Kvalita sjezdovek je zde opravdu vysoká a zcela jistě tento nedostatek kompenzuje. Livigno nabízí celkem 115 km sjezdovek. Z toho je 19 km černých, 29 km modrých a nejpočetněji jsou zastoupeny červené sjezdovky, kterých je tu 67 km. Vyznavači snowboardingu a freestylu mohou vyzkoušet hned 3 snowparky, a to Mottolino, Livigno Park Carosello 3000 a nejmenší z nich je Amerikan. Milovníci bílých stop ocení 30 km upravených lyžařských tratí. Vyžití zde najdou i úplní začátečníci, pro které jsou připraveny cvičné svahy. Cvičné terény jsou připraveny zejména nedaleko pěší zóny. Po lyžování si můžete zajít do centra, kde je spousta obchůdků tzv. duty free. V centru najdete také různé restaurace, bary, diskotéky. Ubytování v aparmánech pro 2 až 4 osobyApartmány Casa Rosa jsou umístěny v Livignu, poblíž Residence Nevegall. Apartmány se nachází jen pár kroků od centra a od sjezdovky. Pro milovníky sportovní dovolené je Casa Rosa ideální místo. Pro hosty je k dispozici parkoviště a garáž (omezená kapacita). Apartmán typu Bilo 2/3 - 2 až 3 osoby, vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, kuchyňkou, topením a SAT/TV. Apartmány typu Bilo 2/4 – 2 až 4 osoby, vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, kuchyňkou, topením a SAT/TV. Check in je možný od 16.00 do 20.00, check out se musí provést od 7.00 do 9.00. Domácí zvířata jsou povolena za poplatek.

Poloha

Livigno je jedním z nejlépe vybavených lyžařských středisek v Alpách. Toto středisko je často nazýváno jako malý Tibet. Velmi výhodná poloha údolí Vám zajistí slunečné počasí po celý den a výbornou lyžovačku na Mottolino i na Carosello 3000. Tyto dvě části nejsou propojeny a tudíž je není možné projet na lyžích. K projetí můžete využít skibus. Kvalita sjezdovek je zde opravdu vysoká a zcela jistě tento nedostatek kompenzuje. Livigno nabízí celkem 115 km sjezdovek. Z toho je 19 km černých, 29 km modrých a nejpočetněji jsou zastoupeny červené sjezdovky, kterých je tu 67 km. Vyznavači snowboardingu a freestylu mohou vyzkoušet hned 3 snowparky, a to Mottolino, Livigno Park Carosello 3000 a nejmenší z nich je Amerikan. Milovníci bílých stop ocení 30 km upravených lyžařských tratí. Vyžití zde najdou i úplní začátečníci, pro které jsou připraveny cvičné svahy. Cvičné terény jsou připraveny zejména nedaleko pěší zóny. Po lyžování si můžete zajít do centra, kde je spousta obchůdků tzv. duty free.

Ubytování

Apartmány Casa Rosa jsou umístěny v Livignu, poblíž Residence Nevegall. Apartmány se nachází jen pár kroků od centra a od sjezdovky. Pro milovníky sportovní dovolené je Casa Rosa ideální místo. Pro hosty je k dispozici parkoviště a garáž (omezená kapacita). 
Apartmán typu Bilo 2/3 - 2 až 3 osoby, vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, kuchyňkou, topením a SAT/TV. 
Apartmány typu Bilo 2/4 – 2 až 4 osoby, vybaven vlastním sociálním zařízením, fénem, kuchyňkou, topením a SAT/TV. 
Check in je možný od 16.00 do 20.00, check out se musí provést od 7.00 do 9.00. Domácí zvířata jsou povolena za poplatek. Stravování je vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Alta Valtellina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat