Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel 3 Signori

Itálie, Alta Valtellina, Santa Caterina

Ubytování Hotel
Počasí
25 °C - Bouřka

Poloha

Santa Caterina, centrum - 200 m, skiareál Santa Caterina - 30 m, skibus 1 / po Santa Caterině - 10 m, skibus 2 / do Bormia - 250 m.

Popis

Recepce, lobby, wi-fi,restaurace, pizzerie, bar, společenská místnost s TV sat., sluneční terasa, dětský koutek, hotelový trezor, lyžárna, 3x výtah, vyhrazené parkoviště (počet míst velmi omezen), garážová stání za popl., bazén s oddělenou dětskou částí za popl., wellness centrum jen pro osoby starší 15 let a za popl.:finská sauna, pára, termárium, ledová lázeň, ledová mlha, multifunkční sprcha, vertikální solárium, horské sluníčko, relaxační koutek s lehátky, kneippův chodník, masáže, kosmetické služby, posilovna program SKI FUNTAZIE klub.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: prestižní hotelové ubytování s bazénem a nově i s nabídkou programu Ski Funtazie klub pro potěchu dětí a odpočinek rodičů prostorné a příjemně zařízené pokoje dostatečná kapacita i pro opravdu velké skupinové požadavky ideální poloha nejen vzhledem k centru městečka, ale i ve vztahu k dojezdu ze svahu.

Ubytování

Standard 2 - 35 m² - pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, TV sat., telefon, fén, nápojová lednička, zpravidla balkon Standard 3/4 - 45 m² - pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby, sociální zařízení,TV sat., telefon, fén, nápojová lednička, balkon.

Stravování

Snídaně formou kontinentálního bufetu večeře - servírované menu s výběrem ze 3 teplých předkrmů a 3 hlavních jídel se 2 přílohami, studené předkrmy, saláty, dezerty a ovoce či sýry formou bufetu, nápoje za poplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Alta Valtellina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat