Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel 3 Signori

Itálie, Alta Valtellina, Santa Caterina

Ubytování Hotel
Počasí
1 °C - Sněžení
1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 4 990 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Santa Caterina, centrum - 200 m, skiareál Santa Caterina - 30 m, skibus 1 / po Santa Caterině - 10 m, skibus 2 / do Bormia - 250 m.

Popis

Recepce / lobby / internet point / wi-fi připojení k internetu, restaurace / pizzerie / bar, společenská místnost s TV sat., kongresový sál až pro 100 osob s projekční technikou, sluneční terasa, dětský koutek, hotelový trezor, úschovna lyží a lyžařských bot, 3x výtah, vyhrazené parkoviště (počet míst velmi omezen), garážová stání* * služby za příplatek.

Sport a zábava

Bazén* 8 x 4 m s vířivkou, umělým vodopádem, lehátky a oddělenou částí pro děti, finská sauna#*, pára#*, termárium#*, ledová lázeň#*, ledová mlha#*, multifunkční sprcha#*, vertikální solárium#*, horské sluníčko#*, relaxační koutek#* s lehátky, kneippův chodník#*, masáže#*, kosmetické služby#*, posilovna#*; služby označené # nemohou využívat děti do 15 let; v rámci relaxačního centra jsou zdarma nabízeny též bylinkové čaje; v rámci 7 a vícedenního pobytu 1 vstup do bazénu a relaxačního centra / osoba v ceně, další vstupy za poplatek * služby za příplatek.

Ubytování

Standard 2: 35 m² - pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení, zpravidla balkon.

Standard 3/4: 45 m² - pokoj s manželskou postelí a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby, sociální zařízení, balkon.

Junior Suite 2/3/4: 47 m² - pokoj s manželskou postelí (v některých případech bez okna), pokoj s případným rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby, sociální zařízení, balkon.TV sat., telefon, fén, nápojová lednička.

Stravování

Formou kontinentálního bufetu včetně nápojůservírované menu s výběrem ze 3 teplých předkrmů a 3 hlavních jídel se 2 přílohami, studené předkrmy, saláty, dezerty a ovoce či sýry formou bufetu, nápoje za poplatek.

Ostatní

  • prestižní hotelové ubytování s bazénem i s oblíbenou nabídkou programu Ski Funtazie klub pro potěchu dětí a odpočinek rodičů
  • prostorné a příjemně zařízené pokoje
  • dostatečná kapacita i pro opravdu velké skupinové požadavky
  • ideální poloha nejen vzhledem k centru městečka, ale i ve vztahu k dojezdu ze svahu
  • bazén a vstup do relaxačního centra zdarma pouze při prvním vstupu a jen u pobytů na 7 nocí a více, další vstupy za poplatek
  • vyšší cena, která však přímo koresponduje s předkládanou kvalitou

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat