Vyhledat zájezd

Residence Roda

Itálie, Alta Valtellina, Santa Caterina

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
22 °C - Oblačno
22 °C - Oblačno

Poloha

Santa Caterina, centrum - 200 m, skiareál Santa Caterina - 10 m, skibus 1 / po Santa Caterině - 20 m, skibus 2 / do Bormia - 250 m.

Popis

Recepce , jídelna pro snídaně, bar,spol.místnost s krbem, TV sat. a videem, sluneční terasa s lehátky, wi-fi za popl., trezor, lyžárna, parkování, garážová stání za popl., posilovna, stolní teni, videohry za popl.

Ubytování

Mono 4 - 25 m² - obývací pokoj s kuch.koutem, manž.postelí a rozkl.gaučem typu "šuplík" pro 2 či 2 gauči pro 1, soc.zař. se sprchou či vanou, TV sat., telefon, zpravidla balkon bilo 5/6 - 35 m² - 1 ložnice s manž.postelí a případně rozkl.gaučem typu "šuplík" pro 2, obývací pokoj s kuch.koutem, rozkl.gaučem typu "šuplík" pro 2 a případně 1 či 2 sam.lůžky či manž.postelí či skříňovou palandou, 1x či 2x soc.zař. se sprchou či vanou, TV sat., telefon, zpravidla balkon.

Stravování

Bez stravování Bez stravování.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: fantastická lyžařská poloha těsně u sjezdovky aneb na lyžích až ke dveřím rodinná atmosféra a více než příjemný a ochotný personál dostatečný počet vícelůžkových apartmánů za cenově výhodných podmínek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Alta Valtellina nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat