Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping La Masseria

Itálie, Apulia, Gallipoli

Ubytování Kemp
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 945 Kč

Dostupných: 25 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, vířivka, parkoviště, venkovní krb, dětské hřiště, pes povolen, tenisový kurt, klimatizace, animace.

Poloha

Oblíbený camping La Masseria se nachází přibližně 3 km od centra letoviska Gallipoli a cca 200 m od pláže (dostupná podchodem) s křišťálově čistou vodou. Pláž je s kameny, skálami a částečně navezeným pískem. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, pizzerie, bar, minimarket, vinný sklep, prádelna (za poplatek), bazén s částí pro dospělé a pro děti, s malými ostrůvky a jacuzzi (povinná koupací čepice, v provozu od půlky května do půlky září), animační programy, miniclub (cca 1.6-9.9), dětské hřiště, hřiště na volejbal. Tenisový kurt, fotbalové hřiště, půjčovna kol, vše za poplatek. Kemp nabízí ubytování v mobilehomech typu Happy Standard pro max. 5 osob (4 dospělých a 1 dítě), Happy Premium pro max. 7 osob nebo Happy Comfort pro max. 5 osob. Klimatizace není zahrnutá v ceně a je možné ji objednat za poplatek 5 €/den. Uvedené ceny jsou vždy za první 4. ubytované osoby, další jsou za příplatek. Na vyžádání povolen pobyt se psem do 15 kg (1 pes/apartmán, pouze některé rasy) za poplatek 5 €/den + 20 €/dezinfekce. Pes musí mít pas a očkovací průkaz. Pes je povolen POUZE u MH Happy Standard.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Mobilehome Happy Standard trilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a místem na spaní pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, ložnice se 2 lůžky, rozkládací lůžko pro dítě (max. 150 cm a 60 kg), soc. zařízení. Na vyžádání za příplatek možnost 5. osoby. Max. 4 dospělý a 1 dítě. Pobyt se psem je povolen.
Mobilehome Happy Comfort trilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, pokoj s 2 lůžky, sociální zařízení. Na vyžádání za příplatek možnost 5. osoby. Max. 4 dospělý a 1 dítě.
Mobilehome Happy Premium quadri(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou pro 1 osobu, ložnice s dvoulůžkem, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna. Na vyžádání za příplatek možnost 5., 6. a 7. osoby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat