Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Camping La Masseria

Itálie, Apulia, Gallipoli

Ubytování Kemp
Počasí
29 °C - Oblačno
29 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 775 Kč

Dostupných: 12 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, restaurace, pizzerie, bar, bar na pláži, minimarket, vinný sklep, prádelna (za poplatek), bazén (20 m dlouhý) s částí pro dospělé a pro děti, s malými ostrůvky a Jacuzzi (povinné koupací čepice), slunečník a lehátka u bazénu (za poplatek) animační programy, miniclub (cca 1/6-9/9), hřiště, hřiště na volejbal. Tenisový kurt, fotbalové hřiště, půjčovna kol, vše za poplatek.
Kameny a skály, částečně s navezeným pískem, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla) možno dokoupit na místě. Parkování: 1 místo/ mobilhome.

Poloha

Kemp se nachází uprostřed středomořské zeleně, v těsné blízkosti pláže. Vhodné především pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Mobilhomy jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). #M4/6 STANDARD: (max. 4-6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky (příp. lůžko pro 5. osobu - vyvýšené lůžko, určeno pro dítě do 150 cm a 60 kg), denní místnost se sedacím koutem (možnost rozložení na lůžko pro 6. osobu) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Dřevěná terasa se zahradním nábytkem, altánkem a grilem. 5. a 6. osoba vždy za příplatek (nahlášení je nutné již při rezervaci). #M4/6 COMFORT (max. 4-6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost se sedacím koutem (možnost rozložení na dvojlůžko pro 5. a 6. osobu) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Dřevěná terasa se zahradním nábytkem, altánkem a grilem. Novější typ mobilhomu. 5. a 6. osoba vždy za příplatek (nahlášení je nutné již při rezervaci). #M4/7 PREMIUM (max. 4-7 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, dvě ložnice se dvěma lůžky, denní místnost se sedacím koutem (možnost přistýlky pro 7. osobu) a kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace (na vyžádání, za příplatek). Částečně krytá dřevěná terasa se zahradním nábytkem a grilem. Osoby na 5., 6., 7. lůžku za příplatek. Novější typ mobilhomu.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, 2 €/den (do max. počtu osob), omezený prostor.
Zvíře: nepovoleno (COMFORT, PREMIUM). Povoleno do 15 kg, na vyžádání, za poplatek 5 €/den + 20 € dezinfekce (STANDARD).
Pobyt: sobota/ sobota (1/7-9/9), příjezd možný každý den, min. 3 noci (do 1/7 a po 9/9).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat