Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Adriatico

Itálie, Apulia, Mattinata

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 645 Kč

Dostupných: 4 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Rezidence leží uprostřed pláže Mattinata a skládá se z přízemních řadových domků. Vhodné pro nenáročnou rodinnou dovolenou.

Popis

TV místnost, restaurace s terasou s výhledem na moře, Wi-Fi u baru (za poplatek), animační programy (1/7-31/8).
Oblázková s příkřejším vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: u rezidence.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, některé s klimatizací (na vyžádání při rezervaci, za příplatek), zastřešená veranda se zahradním nábytkem. #A2/3: (max. 3 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a kuchyňským koutem. Přistýlka pro 3. osobu (na vyžádání při rezervaci, za připlatek). #A4: (max. 4 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem a patrovým lůžkem nebo rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout. #B2/3: (max. 2 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem. Přistýlka pro 3. osobu (na vyžádání při rezervaci, za připlatek). #B4/5: (max. 5 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s patrovým lůžkem nebo rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. Přistýlka pro 5. osobu (na vyžádání při rezervaci, za připlatek). #C5/6: (max. 6 osob)/# dvě ložnice po dvou lůžkách (jedna může být s patrovým lůžkem), denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem. Přistýlka pro 6. osobu (na vyžádání při rezervaci, za příplatek).

Stravování

Vlastní. Na místě možnost dokoupení polopenze..

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 40 €/týden (bez ložního prádla).
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 30 €/pobyt.
Pobyt: sobota/ sobota.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat