Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Funni

Itálie, Apulia, Mattinata

Ubytování Hotel
Počasí
11 °C - Skoro zataženo
11 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 3 545 Kč

Dostupných: 100 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Jedná se o apartmány v různých jednopatrových vilkách a apartmánových domech. Apartmány jsou jednoduše, ale účelně zařízeny, mají samostatný vchod a vždy je k dispozici TV, klimatizace, Wi-Fi a místo k parkování.Studio pro 2 osoby (ST2) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací gaučem pro 2 osoby, příslušenství, veranda nebo terasa.Apartmány pro 4 osoby BILO (AP1/4) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací gaučem pro 2 osoby, ložnice pro 2 osoby, příslušenství, veranda nebo terasa.Apartmány pro 4 osoby TRILO (AP2/4) – obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, pokoj pro 2 osoby, příslušenství, veranda nebo terasa.Apartmány pro 6 osob (AP2/6) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, pokoj pro 2 osoby, příslušenství, terasa nebo veranda.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací gaučem pro 2 osoby, příslušenství, veranda nebo terasa. Je vybaveno TV, klimatizací, Wi-Fi.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací gaučem pro 2 osoby, ložnice pro 2 osoby, příslušenství, veranda nebo terasa. Je vybaven TV, klimatizací, Wi-Fi.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, pokoj pro 2 osoby, příslušenství, veranda nebo terasa. Je vybaven TV, klimatizací, Wi-Fi.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Jednoduše zařízené apartmány jsou posazené mezi staleté olivovníky a jsou proto ideální místem strávení dovolevé v klidu se souzněním přírody.
Jednodušší apartmány klimatizace Wi-Fi parkovací stání.
Poznámka: Zvířata menšího vzrůstu povolena (na vyžádání).

Poloha

250 m od pláže s většími oblázky a valouny necelé 2 km od centra klidná lokalita.
Řadové bungalovy postavené mezi staletými olivovníky se nachází ve vzdálenosti cca 250 m od moře, kde na pláži jsou větší oblázky a valouny. Centrum městečka Mattinata je vzdáleno necelé 2 km.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat