Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence L´Uliveto

Itálie, Apulia, Mattinata

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 675 Kč

Dostupných: 47 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Parkoviště, zahrádka, venkovní krb, wi-fi, pes zakázán, fitness, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Trilo 4 trilo(4): ložnice s manželskou postelí, menší ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení, klimatizace. Apartmán může být v patře nebo v přízemí.
Trilo 5 trilo(5): ložnice s manželskou postelí, menší ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, klimatizace. Apartmán může být v patře nebo v přízemí.
Trilo 6 trilo(6): ložnice s manželskou postelí, menší ložnice se dvěma lůžky, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, klimatizace. Apartmán může být v patře nebo v přízemí.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Nedávno postavená residence L´Uliveto stojí v prostorné zahradě se středomořskou vegetací ve středisku Mattinata přibližně 150 m od pláže. Je určena především ke strávení klidné dovolené. Apartmány jsou postavené ve středomořském stylu a jsou vybaveny veškerým komfortem. Mají vlastní sociální zařízení, klimatizaci a venkovní verandu. Hostům je k dispozici barbecue, společná pračka, parkoviště, wifi připojení zdarma, menší posilovna. Plážový servis (slunečník + 2 lehátka na pláži) lze objednat za poplatek 50-100 € i pouze v období od 9.6 - 14.9. Povinně se na místě platí pobytová taxa - cca 0,80 €/osoba/den max za 10 dní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat