Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Villa Scapone

Itálie, Apulia, Mattinata

Ubytování Hotel
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 9 030 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Hotel Villa Scapone se nachází 12 km od Mattinaty v klidném prostředí jedné z nejkrásnějších zátok Gargana, utopen v zeleni pinií. Je zasazen jako drahokam v závětří bílých útesů nad mořem, nedaleko sladkovodního pramene Acqua delle Rose. Hotel se skládá z centrální vily, kde je celkem 8 prostorných pokojů s terasami a z dalších pokojů roztroušených v samostatných vilkách s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, topením, telefonem, minibarem, TV a fénem. Hostům je k dispozici restaurace, hala, bar, bazén s hydromasáží, sluneční terasa, fitness, možnost wifi připojení zdarma, parkoviště. Přístup k moři je po schůdcích ve skále, pláž je vzdálena cca 2 km. Stravování je formou bufetových snídaní. Na vyžádání při rezervaci možnost dokoupit polopenzi. Sleva na 3. a 4. lůžko: děti do 2 let zdarma (bez nároku na stravu), do 12 let 40%, ostatní 20%. Povinně se na místě platí pobytová taxa ve výši cca 0.80 €/osoba/den (děti do 9 let zdarma).

Ubytování

DBL+BB vista giardino double(2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlek, prostorná terasa s posezením a lehátky, sociální zařízení s hydromasážní vanou a sprchou.
DBL+BB vista mare double(2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlek, prostorná terasa s posezením a lehátky, sociální zařízení s hydromasážní vanou a sprchou, výhled na zátoku.
DBL+BB superior vista mare double(2): dvoulůžkový pokoj s možností přistýlek, prostorná terasa s posezením a lehátky, mini hydromasážní bazén na terase, sociální zařízení.

Stravování

Snídaně.

Popis

Venkovní bazén, vířivka, parkoviště, wi-fi, pes zakázán, fitness, TV, topení, klimatizace, terasa / balkón, snídaně, výhled na moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat