Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Internazionale Manacore

Itálie, Apulia, Peschici

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 545 Kč

Dostupných: 80 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Prázdninové středisko se nachází v jedné z nejpůsobivějších částí Gargána, mezi Vieste a Peschici. Komplex je umístěn do krajiny s bílými útesy a nádherného středozemního porostu, rozprostírá se na ploše 20 ha. Písečná pláž je vzdálena 30-100 m.

Popis

Recepce, bazén, restaurace, bar, bar na pláži, dětské hřiště, parkoviště, soukromá pláž (slunečník, plážové křesílko a lehátko/ apartmán), plážový volejbal, tenisový kurt (za poplatek), ping-pong, fotbalové, volejbalové a basketbalové hřiště, supermarket (červenec, srpen), animace (01.06.-18.09.), vodní šlapadla, internetový koutek za poplatek.

Ubytování

V prefabrikovaných bungalovech a apartmánech, všechny mají vybavené kuchyňské kouty, sociální zařízení, verandu, klimatizaci (kromě typu A), TV, trezor. Bungalovy bilo A pro 2-3 osoby – obývací část s palandou, ložnice s manželskou postelí, bilo B pro 2-3 osoby – stejné jako A, navíc klimatizace, bilo pro 5 osob – obývací část oddělená příčkou, kde je palanda a rozkládací lůžko pro 1 osobu, ložnice s manželskou postelí, klimatizace.

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat