Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Internazionale Manacore

Itálie, Apulia, Peschici

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Ubytování

V apartmánech či zděných bungalovech s vlastním sociálním zařízením BILO 3/4 – obývací místnost s kuchyňským koutem a patrovou postelí, pokoj s manželským lůžkem, veranda, TV, sejf, 4. osoba v tomto apartmánu je vždy za příplatek (viz příplatky) BGW BILO A 3/4 – obývací místnost s kuchyňským koutem a patrovou postelí, pokoj s manželským lůžkem, veranda, 4. osoba v tomto apartmánu je vždy za příplatek (viz příplatky) BGW BILO B 3/4 – klimatizace, obývací místnost s kuchyňským koutem a patrovou postelí, pokoj s manželským lůžkem, veranda, 4. osoba v tomto apartmánu je vždy za příplatek (viz příplatky)BGW BILO 5 – obývací místnost s kuchyňským koutem rozdělená příčkou, za ní je patrová postel a rozkládací lůžko, pokoj s manželskou postelí, klimatizace, veranda.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Villaggio Manacore se nachází v jedné z nejkrásnějších částí Gargana, mezi městečky Vieste a Peschici. Tento rozlehlý komplex je situován mezi bílými útesy a zelení středozemního moře, je znám především pro svoji skvělou pozici a bohatou historii. 30 – 100 m od písečné pláže, 14 km od Peschici.

Popis

Recepce, bazén, tenisový kurt, ping-pong (za příplatek), volejbalové a basketbalové hřiště, restaurace, bar, dětské hřiště, animační program (01/06-17/09), supermarket, vodní šlapadla, wi-fi na recepci.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat