Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Internazionale Manacore

Itálie, Apulia, Peschici

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 1 545 Kč

Dostupných: 60 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Apartmány Bilo 2/3 bilo(3): obývací místnost s kuchyňským koutem a patrovou postelí, pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, veranda.
Bungalovy Bilo A 2/3 bilo(3): obývací místnost s kuchyňským koutem a patrovou postelí, pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, veranda.
Bungalovy Bilo B 2/3 bilo(3): obývací místnost s kuchyňským koutem a patrovou postelí, pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, klimatizace, veranda.
Bungalov Bilo 5 bilo(5): obývací místnost s kuchyňským koutem, příčkou oddělená patrová postel a rozkládací lůžko, pokoj s manželskou postelí, sociální zařízení, veranda.

Stravování

Bez stravy.

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, klimatizace, terasa / balkón, animace, výhled na moře.

Poloha

Villaggio Manacore se nachází v jedné z nejpůsobivějších částí Gargána mezi Vieste a Peschici. Je to ideální místo pro dovolenou s přímým kontaktem s přírodou. Mezi bílými útesy a zelení se komplex rozprostírá na ploše o rozloze 200 000 m2, kde se vyskytují i jehličnaté porosty. Toto středisko je známé po celé Evropě díky své pozici a historii. Je jediné v Apulii, které se dotýká nejexkluzívnější zátoky Gargána mezi saracénskými věžemi a má nejlepší komfortní vybavení a služby. Villaggio je vzdálené od pláže 30 - 100 m. Ve villaggiu se nachází recepce, bazén (lehátka u bazénu jsou za poplatek), restaurace, bar, bar na pláži, dětské hřiště, parkoviště, sportovní zařízení, internet point za poplatek, tenisové kurty (za poplatek), ping pong (za poplatek), fotbalové (za poplatek), basketbalové a volejbalové hřiště, market (červenec a srpen), animace (od cca 1.06 do 22.09). V ceně je také zahrnutý plážový servis (slunečník + plážové křeslo + plážové lehátko) od 3. řady. Přední řady jsou na vyžádání za příplatek. Povolen pobyt s menšími domácími mazlíčky na vyžádání za poplatek 80 € (psi nesmí do společných prostor). Povlečení je v ceně v termínu od 16.6 - 8.9.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat