Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Julia

Itálie, Apulia, Peschici

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště

Ubytování

Apartmány se nachází ve zděných domcích, jsou jednoduše a účelně vybaveny. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, soc. zařízení, terasa nebo zahrádka.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, terasa.
TRILO 6.
Obsazenost 4-6 osob, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládací pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s palandou, soc. zařízení, terasa.

Poloha

Rezidence Julia se nachází nedaleko městečka Peschici (6 km), asi 200 m od pláže, zděné domky jsou umístěny kolem piniového háje v panoramatické pozici.
Od moře: 200.
Od centra: 6000.

Popis

Bazén, sportovní hřiště (volejbal, fotbal, basketbal), bar, obchod, restaurace, pizzerie.
Písečná: asi 200 m od rezdience. dlouhá pláž se zlatavým pískem. Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/AP 27.5. - 8.7. - 26.8. - 9.9.2017).

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Ostrovy Tremity: lodní výlet na ostrovy Tremity, které se skládají ze 3 ostrůvků. Dříve byly opuštěné, dnes jsou cílem turistů a okouzlují tisíce návštěvníků svou přírodní krásou, nádherně průzračnou vodou a svým stále mírným podněbím. Vieste: se svou jedinečnou polohou na skále nad mořem. Bezpochyby Vás okouzlí středověký hrad, katedrála, typické bíle kamenné domy. Mořské jeskyně - lodní výlet: okružní výlet po pobřeží, spojený s návštěvou mořských jeskyní - každá jeskyně má své jméno a legendu.
Info: Check-in: 17.00-20.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, volejbalové hřiště, bohatý celodenní sportovní a zábavní program. Pro děti: dětský koutek, bazén pro děti, pískoviště.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat