Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Monte Pucci

Itálie, Apulia, Peschici

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Oblačno
12 °C - Oblačno
Cena za osobu od 1 590 Kč

Dostupných: 78 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Tyto jednodušše zařízené apartmány jsou klienty velmi oblíbené hlavně pro svou cenu.
Zděné apartmány středomořský styl jednoduše zařízené.
Poznámka: Malá zvířata povolena za poplatek 40 EUR/apt/týden.

Poloha

100 m od písečné pláže 2 km od centra Peschici klidné prostředí.
Nachází se v těsné blízkosti na okraji zátoky letoviska. Historické centrum Pechici je vzdáleno cca 2 km. Pláž - písek ohraničený skálou je vzdálena 100 m.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

Rezidence je složena ze zděných apartmánů ve středomořském stylu obklopených zelení. Apartmány jsou jednodušše zařízeny s možností klimatizace (nutno objednat při rezervaci, za poplatek), parkoviště.Studio pro 2-3 osoby (ST3) – obývací pokoj s kuchyňským koutem s manželskou postelí a 1 lůžkem, příslušenství, veranda.Apartmány pro 4 osoby (AP1/4) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, terasa. Apartmány pro 5-6 osob (AP2/6) – obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, ložnice se 2 lůžky nebo palandou, příslušenství, terasa.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem s manželskou postelí a 1 lůžkem, příslušenství, veranda. Je vybaveno klimatizací (za poplatek, nutno objednat při rezervaci zájezdu).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, terasa. Je vybaven klimatizací (za poplatek, nutno objednat při rezervaci zájezdu).
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice se 2 lůžky, ložnice se 2 lůžky nebo palandou, příslušenství, terasa. Je vybaven klimatizací (za poplatek, nutno objednat při rezervaci zájezdu).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat