Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Park Hotel Paglianza Paradiso

Itálie, Apulia, Peschici

Ubytování Hotel
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Popis

Recepce, TV místnost, restaurace, bar, bazén se slunečníky a lehátky (do vyčerpání míst), tenisový kurt, fitness, sauna, dětský koutek, animační programy (1/6-17/9). Na pláži - kánoe, vodní šlapadla.
Písečná, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj, od 3. řady) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: u hotelu (do vyčerpání míst).

Stravování

All Inclusive zahrnuje: kontinentální snídaně, obědy a večeře formou bufetu, přilohy, zákusek servírovaný, čepované víno, voda, cola, pomerančový nápoj. OPEN BAR - v čase 8:00-15:00 hod. a 17:00-24:00 hod. neomezená konzumace čepovaných nápojů - pivo, džusy, káva, cappuccino, studený čaj, aperitiv, zmrzlina, jednoduché občesrtvení dooběda a poobědě. OPEN BAR na pláži - v čase 9:00-13:00 hod. a 15:00-19:00 hod. (cca 4.6.-10.9.) - voda, nealko, káva, studený čaj. .

Ostatní

Postýlka: na vyžádání.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 80 €/pobyt.
Pobyt: neděle/ neděle.

Poloha

Hotel obklopený piniemi se nachází nedaleko pláže a disponuje hotelovými pokoji a vilkami. Ve všech typech ubytování se poskytují stejné služby. Ideální místo pro všechny, kteří hledají relaxaci a pohodu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat