Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Sfinal

Itálie, Apulia, Peschici

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Poloha

Atraktivní prázdninové středisko je situováno na pobřežní silničce mezi letovisky Peschici a Vieste a je obkopeno rozlehlým piniovým lesem. Součástí střediska jsou i venkovní bazény pro děti a dospělé, jeden s hydromasáží, kde si mohou hosté spokojeně odpočinout a zapomenout na hektický život doma.
Od moře: Asi 1500.
Od centra: Manacore, asi 5200.

Popis

Bazén pro dospělé a pro děti (povinné použití čepice), bazén s hydromasáží, bar, parkoviště, solární terasa, dětské hřiště, minigolf (za poplatek), stolní tenis, prádelna na mince, venkovní grily, pošta, market (asi 100 m).
Písečná: dlouhá pláž se zlatavým pískem. Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/AP) a kyvadlová doprava na pláž zdarma.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty, volejbalové hřiště, bohatý celodenní sportovní a zábavní program. Pro děti: dětský koutek, bazén pro děti, pískoviště.

Ubytování

Vilky a apartmány se samostatným vchodem a vybavenou kuchyňkou. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, apartmán se samostatným vchodem - obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a 2 lůžky, soc. zařízení, menší veranda.
MONO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, apartmán se samostatným vchodem - obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, s rozkládacím dvoulůžkem a palandou, soc. zařízení, menší veranda.
MONO 4M.
Obsazenost 2-4 osoby, apartmán se samostatným vchodem a výhledem na moře - obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, s rozkládacím dvoulůžkem a palandou, soc. zařízení, menší veranda.
BILO 4+1.
Obsazenost 2-4 osoby, vilka se samostatným vchodem - obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, veranda.
TRILO 6+1.
Obsazenost 4-6 osob, vilka se samostatným vchodem - obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem a s rozkládacím dvoulůžkem nebo palandou, 2 ložnice s manželským lůžkem (někdy mohou být 2 třílůžkové ložnice), soc. zařízení, veranda.
QUADRI 6+1.
Obsazenost 4-6 osob, vilka se samostatným vchodem - obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou, soc. zařízení, veranda.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Ostrovy Tremity: lodní výlet na ostrovy Tremity, které se skládají ze 3 ostrůvků. Dříve byly opuštěné, dnes jsou cílem turistů a okouzlují tisíce návštěvníků svou přírodní krásou, nádherně průzračnou vodou a svým stále mírným podněbím. Vieste: se svou jedinečnou polohou na skále nad mořem. Bezpochyby Vás okouzlí středověký hrad, katedrála, typické bíle kamenné domy. Mořské jeskyně - lodní výlet: okružní výlet po pobřeží, spojený s návštěvou mořských jeskyní - každá jeskyně má své jméno a legendu.
Info: Check-in: 17.00-20.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat