Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Sfinal

Itálie, Apulia, Peschici

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 415 Kč

Dostupných: 21 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Residence leží na panoramatickém místě, na skalnatém pobřeží mezi Vieste a Peschici, jen 150 m od moře. Je součástí národního parku Gargano. 150 m od moře, 1,5 km od písečné pláže, 10 km od městečka Peschici, Vieste 14 km.

Popis

Recepce, bar, 2x bazén pro dospělé s hydromasáží, 1x malý bazén, dětské hřiště, ping pong, prostor pro grilování, mini golf (za poplatek), prádelna (za poplatek), wi-fi zóna (za poplatek), nehlídané parkoviště.

Stravování

Vlastní.

Ubytování

V apartmánech (typ Mono) a vilkách (typ Bilo, Trilo a Quadri) s vlastním sociálním zařízením MONO 2/4 - pokoj s manželskou postelí a patrovou postelí, kuchyňský kout, krytá verandaMONO 2/4 typ A – stejné, ale nachází se v nové budově a mají uzavřenou verandu BILO 2/4 - ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s palandou, nebo rozkládacím gaučem pro 2 osoby, krytá verandaBILO 5 – ložnice s manželskou postelí, obývací místnost a kuchyňským koutem, palandou a 1 samostatným lůžkem, krytá veranda TRILO 4/6 - 2 ložnice s manželskou postelí, nebo 1 s manželskou postelí a 1 s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, nebo rozkládacím gaučem, verandaQUADRI 6 - hala s kuchyňským koutem, 2 ložnice s manželskou postelí, ložnice s palandou, veranda.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat