Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Villaggio Baia Santa Barbara

Itálie, Apulia, Rodi

Ubytování Hotel
Počasí
12 °C - Možnost deště
12 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 11 690 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

DBL+Soft all inclusive mono(2): pokoj s manželskou postelí a jednolůžkem nebo patrovou postelí, TV, klimatizace, trezor, minibar, fén, sociální zařízení.

Stravování

All inclusive.

Poloha

Hotel villaggio Baia Santa Barbara disponuje vilkami s hotelovými službami a vilkami ve formě apartmánů. Leží přímo u písečné pláže a cca 800 m od centra Rodi Garganica. Klienti mají k dispozici výtahy, recepci, bary, společenská místnost s TV, dětské hřiště, restaurace, parkoviště, bazén, tenisový kurt za poplatek, animace, mikrobus do/z městečka Rodi Garganico za poplatek. Na pláži je k dispozici bar, toalety a sprchy, možnost vodních sportů. V ceně je také zahrnutý plážový servis od 3. řady (slunečník, lehátko a plážové křesílko). Přední řady na vyžádání za příplatek. Stravování formou soft all inclusive - kontinentální bufetové snídaně, oběd a večeře formou bufetu - výběr z více druhů jídel 1. a 2. chodu, točená minerálka, nealko nápoje a víno. Zákusek nebo ovoce jsou formou bufetu. Open bar - soft drinks, kava, džusy. Slevy na 3. a 4. lůžko: děti do 13 let na 3. lůžku zdarma a na 4. lůžku 50%, do 18 let 30%, ostatní 20%. U hotelu jsou pobyty sobota - sobota.

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, dětské hřiště, výtah, pes zakázán, tenisový kurt, TV, trezor, klimatizace, animace, All Inclusive.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat