Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence a Hotel Solaria

Itálie, Apulia, Rodi

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
15 °C - Oblačno
15 °C - Oblačno

Stravování

Apartmány - vlastní hotel polopenze - snídaně bufet, večeře výběr z menu, ovoce, saláty. U jídla 1/2 l vody a 1/4 l vína v ceně.

Ostatní

Příjemný hotel přímo u písečné pláže, majitel se za ty roky naučil trochu česky tak Vám rád poradí ohledně výletů či místní dopravě. Výhodou jsou jak hotelové pokoje tak apartmány.
Příjemný hotel klimatizace Wi-Fi majitel umí trochu česky.
Poznámka: V apartmánech je nutné vlastní povlečení a ručníky (možnost zapůjčení povlečení za poplatek).
Http://www.hotelsolaria.it.

Ubytování

V hotelu se nachází jak pokoje hotelového typu, tak apartmány umístěny v 1. patře budovy. Je zde recepce, výtah, denní bar, Wi-Fi, restaurace (cca 20m od hotelu), omezený počet parkovacích míst.APARTMÁNOVÁ ČÁST Studio pro 2–3 osoby (ST3) - jeden pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 lůžko, příslušenství, klimatizace.Apartmány pro 4 osoby (AP1/4) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo palanda, ložnice se 2 lůžky, příslušenství, klimatizace.Apartmány pro 5 osob (AP2/5) - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo palandou, pokojík, ložnice se 2 lůžky nebo palandou, příslušenství, kimatizace.HOTELOVÁ ČÁST 2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek - příslušenstvím, TV, Wi-Fi, fén, trezor, mini chladnička, klimatizací.
2-lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek a příslušenstvím. Jsou vybavené TV, Wi-Fi, fénem, trezorem, mini chladničkou, klimatizací.
Jeden pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 1 lůžkem a příslušenstvím. Je vybaveno klimatizací.
Obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby nebo palandou, ložnice se 2 lůžky, příslušenstvím. Je vybaven klimatizací.

Poloha

Přímo u písečné pláže 350 m od historického centra na začátku promenády nedaleko nákupních možností.
Ve 3* hotelu s apartmány proběhla v roce 2010 rekonstrukce. Nachází se přímo na pobřežní promenádě střediska Rodi Garganico jen pár kroků od pláže a cca 350 m od historického centra.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat