Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Casanova

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Jasno
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 1 190 Kč

Dostupných: 35 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Jednotlivé italské regiony postupně zavádí pobytovou taxu. Ke dni vydání katalogu není známá její výše, přesné informace budou uvedeny v pokynech před odjezdem. Předběžné ceny: cca 0,8 1,5 € /osobu / den, dítě do 12 let zdarma. Tato pobytová taxa není zahrnuta v ceně pobytu a klient ji platí při příjezdu na recepci hotelu či rezidence individuálně.

Popis

Písek ohraničený skálou cca 400 m od residence.
Parkoviště, dětský koutek, společné barbecue, bazén se slunečníky a lehátky, vířivka, víceúčelové hřiště (tenis, mini kopaná), smluvní pláž, pračka na žetony.

Ubytování

Bilo pro 4 osoby: obytná místnost s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, ložnice, koupelna, veranda/terasa. Trilo pro 4 osoby: obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice, pokojík se 2 lůžky, koupelna, veranda/terasa. Některá Trilo 4 jsou umístěna mimo hlavní budovu v přízemních bungalovech. Trilo pro 6 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvojlůžkem, ložnice, pokojík se 2 lůžky, koupelna, veranda/terasa. Quadri pro 8 osob: obytná místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 2 ložnice, pokojík se 2 lůžky, 3 koupelny (vstup z každé ložnice), veranda. Nacházejí se v přízemí v hlavní budově. Ložní prádlo a ručníky nejsou v ceně.

Stravování

Vlastní strava.

Poloha

Residence složená z hlavní budovy a přízemních bungalovů se nachází asi 2 km od centra Vieste směrem na Peschici. Je postavena na malém vršku, odkud je nádherný výhled. Všechny apartmány mají samostatný vchod, jsou moderně a funkčně zařízeny a vybaveny klimatizací a satelitní TV. Vzhledem ke klidné pozici je ideální pro ty, kteří chtějí o dovolené relaxovat.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat