Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Gallo

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště

Poloha

Uzavřený rodinný rezidenční komplex se rozprostírá v zeleni olivového háje cca 6 km od městečka Vieste. Umožňuje strávit klidnou dovolenou daleko od rušné civilizace uprostřed pestré gargánské přírody.

Popis

Bazén a dětské brouzdaliště s lehátky a slunečníky, bar, televizní místnost s TV-SAT, pizzerie, zahradní grily, dětské hřiště, minimarket, kuželky, stolní tenis, uzavřené parkoviště, kyvadlová doprava v určitých časech na písečnou pláž a zpět.

Ubytování

Všechny standardně a funkčně zařízené apartmány s vlastním vchodem jsou umístěny v malých rezidenčních domech uprostřed rozlehlé zahrady. Disponují vybaveným kuchyňským koutem v obývací místnosti/pokoji, vlastním sociálním zařízením, balkónem nebo verandou, TV. TYPOLOGIE UBYTOVÁNÍMono 2/3/4 osoby (cca 26 m2): 1 obývací místnost s kuchyňským koutem, manželskou postelí a palandou nebo 2 manželské postele.Bilo 4/5 (cca 32 m2): obývací pokoj s kuchyňským koutem a palandou, 1 ložnice s manželskou postelí, ev. přistýlka.Trilo 4/6 osob (cca 42 m2): obývací pokoj s kuchyňským koutem (a ev. rozkládací dvoulůžkovou pohovkou), 1 ložnice s manželskou postelí, 1 pokoj se 2 lůžky.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat