Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Gattarella Resort

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště

Ubytování

Pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, cca 27 m2, cca 200-300 m od pláže. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, fénem, trezorem, chladničkou, TV, balkonem a terasou. Výhled na moře na vyžádání za poplatek. Junior suite (A2B): dvoulůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, cca 40 m2, cca 250 m od pláže, vybavení jako A2A, navíc s posezením, bez chladničky s minibarem. Rodinné suite (A4C): pro 4 osoby, dvoulůžkový pokoj a pokoj s oddělenými lůžky, cca 45 m2, cca 350-500 m od pláže, vybavení jako A2A. Apartmány (F2H): jednopokojové apartmány pro 2 os., cca 29 m2, cca 400-800 m od pláže. Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, telefonem, posezením, trezorem, TV, terasou, chladničkou a mikrovlnnou troubou. Apartmány (F4F): třípokojové apartmány pro 4 osoby, cca 45 m2, cca 400-800 m od pláže. dvoulůžkový pokoj, pokoj s oddělenými lůžky a kuchyně, vybavení jako F2H. Apartmány (F4G): třípokojové apartmány pro 4 osoby, cca 58 m2, cca 100-250 m od pláže, dvoulůžkový pokoj, pokoj s oddělenými lůžky, kuchyně, vybavení jako F2H, navíc s klimatizací. Apartmány F2H 3. osoba na přistýlce na vyžádání, za poplatek, platba na místě. Apartmány F4F/F4G 5. osoba na přistýlce na vyžádání, za poplatek, platba na místě.

Stravování

Bez stravy (apartmány F), polopenze (pokoje A) nebo plná penze (pokoje A): Snídaně formou bufetových stolů, k obědu menu o 3 chodech. Při rezervaci plné penze navíc k večeři menu o 3 chodech (bufet se saláty a předkrmy).

Ostatní

Oblíbený prázdninový komplex nacházející se přímo na vlastní písečné pláži. Nabízí velmi bohaté sportovní vyžití a umožňuje dovolenou se psem.
Info: parkování: 1 parkoviště/pokoj/apartmán zdarma; domácí zvíře: malé, cca 8 €/den (ne ve veřejných částech, ne na pláži); lázeňská taxa: cca 1 € den/osoba od 14 let, platba na místě; cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, plyn, závěrečný úklid, ložní prádlo výměna 1x týdně; vzít s sebou: osušky (také možnost zapůjčení na místě, cca 5 €/set), utěrky; p říjezd/minimální délka pobytu: pokoje A: denně/3 noci. 6.8.-3.9. sobota/7 nocí. Apartmány F: denně/3 noci, 7.8.-4.9. čtvrtek/7 nocí.
GPS: 41.838547, 16.185244.

Poloha

Klidná. Restaurace a bary cca 300 m. Centrum cca 4 km.

Popis

Přímo na vlastní písečné pláži, 2 lehátka a 1 slunečník na apartmán zdarma (od 3. řady, junior suite od 1. řady). Plážový bar. Restaurace s terasou, bar, pizzerie, místnost s TV, minimarket. U bazénu lehátka zdarma. Pokoje i apartmány jsou v řadě bungalovů v piniovém lese. Internetový koutek (za poplatek). Dětské hřiště, skákací hrad, dětská animace, miniklub, youngclub, trendclub. Dětská postýlka: do 2 let, cca 6 €/den, nutná rezervace. Platba v CK. Maximální počet osob nesmí být překročen. Pro klienty hotelu možné na vyžádání balíček pro nejmenší (cca 29 €/den): dětská postýlka, kočárek, dětská židlička, židlička na pláži, omalovánky v restauraci, dětský koutek v restauraci, balíček plenek/týden, aj.

Sport a zábava

Animační program. BMX tratě, trať pro horská kola, stezka ve stomech, fitness, multifunkční hřiště pro basketbal/fotbal, plážový volejbal, boccia, lukostřelba, stolní tenis, tenis, horská kola k zapůjčení. Skupinové kurzky s animačním týmem, jízdou na kole (na vyžádání, dle dostupnosti). Za poplatek: kajak, šlapadla, kitesurfing, Driving Range na golfcca 300 m.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat