Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Il Belvedere

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Hotel
Počasí
24 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 4 390 Kč

Dostupných: 30 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Pokoje jsou klimatizované s LCD TV. EKONOMY: v prvním patře, vlastní balkon, mramorové dlažby, Skříň / Šatna, toaletními potřebami, WC, koupelnou, vanou nebo sprchovým koutem, bidetem, ručníky. STANDARD: Pohled na moře, nachází ve druhém a třetím patře s výhledem na Jaderské moře, mramorové dlažby, Skříň / Šatna, toaletními potřebami, vanou nebo sprchovým koutem, bidetem, ručníky. SUPERIOR: Pohled na moře, nově zrekonstruovaný, který se nachází ve čtvrtém patře s výhledem na Jaderské moře, mramorová dlažba, skříň / šatník, vysoušeč vlasů, toaletní potřeby, vlastní koupelna, vana nebo sprchový kout, bidet, lednice, ručníky.
P 1/2 E.
Dvoulůžkový pokoj v prvním patře s vlastním soc. zařízením, TV, klimatizace a balkon.
P 1/2+1 E.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou v prvním patře, s vlastním soc. zařízením, TV, klimatizace a balkon.
P 1/2 std.
Dvoulůžkový pokoj v druhém a třetím patře s výhledem na moře, s vlastním soc. zařízením, TV, klimatizace a balkon.
P 1/2+1std.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou v druhém a třetím patře s výhledem na moře, s vlastním soc. zařízením, TV, klimatizace a balkon.
P 1/2 sup.
Dvoulůžkový pokoj ve čtvrtém patře s výhledem na moře, s vlastním soc. zařízením, TV, fén, lednice, klimatizace a balkon.
P 1/2+1sup.
Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou ve čtvrtem patře s výhledem na moře, s vlastním soc. zařízením, TV, fén, lednice, klimatizace a balkon.

Stravování

Snídaně - kontinentální je podávána formou bufetu, s širokým výběrem sladkých i slaných, teplých i studených nápojů.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Ostrovy Tremity: lodní výlet na ostrovy Tremity, které se skládají ze 3 ostrůvků. Dříve byly opuštěné, dnes jsou cílem turistů a okouzlují tisíce návštěvníků svou přírodní krásou, nádherně průzračnou vodou a svým stále mírným podnebím. Vieste: se svou jedinečnou polohou na skále nad mořem. Bezpochyby Vás okouzlí středověký hrad, katedrála, typické bíle kamenné domy. Mořské jeskyně - lodní výlet: okružní výlet po pobřeží, spojený s návštěvou mořských jeskyní - každá jeskyně má své jméno a legendu.
Info: Check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Popis

Tenisový kurt, kulečník, TV místnosti pro konference, kaple pro náboženské služby, Wifi v loby, nabídka výletů, parkování, plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko + 1 lehátko na pokoj) počínaje třetím řádku (první a druhé řadě za poplatek). Complex "Lido Belvedere" je vybaven snack barem, dětský koutkem, plážovým volejbalem, stolním tenisem, animaci.
Písečná: asi 1500 m od hotelu, bezplatná kyvadlová doprava.

Sport a zábava

Na pláži různé vodní sporty. Nedaleké centra městečka Vieste, které skýtá množsvtí společenského vyžití.

Poloha

Hotel Il Belvedere - se nachází v městečku Vieste, který je perlou Gargana. Je to jednoho z nejkrásnějších turistických středisek Itálie. Centrum hotelu se nachází ve velkém parku olivovníků, nedaleko od pláže a krásným výhledem na moře.
Od moře: 1500.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat