Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Apartmány Villaggio La Giara

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
28 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 2 845 Kč

Dostupných: 66 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Ostrovy Tremity: lodní výlet na ostrovy Tremity, které se skládají ze 3 ostrůvků. Dříve byly opuštěné, dnes jsou cílem turistů a okouzlují tisíce návštěvníků svou přírodní krásou, nádherně průzračnou vodou a svým stále mírným podnebím. Vieste: se svou jedinečnou polohou na skále nad mořem. Bezpochyby Vás okouzlí středověký hrad, katedrála, typické bílé kamenné domy. Mořské jeskyně - lodní výlet: okružní výlet po pobřeží, spojený s návštěvou mořských jeskyní - každá jeskyně má své jméno a legendu.
Info: Check-in: 17.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Ubytování

Ubytování ve zděných vilkách typu bilo a trilo s vlastním příslušenstvím. Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
BILO 2.
Obsazenost 2 osoby, zděná vilka: obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, veranda a klimatizace.
BILO 4.
Obsazenost 2-4 osoby, zděná vilka: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželským lůžkem, soc. zařízení, veranda a klimatizace.
TRILO 6.
Obsazenost 4-6 osob, zděná vilka: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, 2 ložnice se 2 lůžky, soc. zařízení, veranda a klimatizace.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Popis

Hostům je k dispozici nově postavený bazén (vstup s koupací čepicí), recepce, restaurace, pizzerie, bar, obchod s potravinami, ovoce a zelenina, novinový stánek, společná prádelna (na mince), fotbalové hřiště, tenisový kurt, dětské hřiště, zdravotní asistence, Wi-Fi internet (na recepci, za poplatek), půjčovna loděk.
Písečná: jen pár kroků od střediska je pláž Baia di Molinella z jemného zlatavého písku, pláž je volně přístupná i soukromá s plážovým servisem. Plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/AP) v ceně v období 27.05.-08.07. a 26.08.-23.09.

Sport a zábava

Bazén, tenis, fotbal, volejbal, vodní a plážové sporty, bowling, stolní tenis a mnoho dalších.

Poloha

Villaggio La Giara s bazénem se nachází v na poloostrově Gargáno, pouhých 5 km severně od historického centra městečka Vieste, kde se mimo mnoha atrakcí každé druhé pondělí koná trh. Přímo u kempu leží dlouhá pláž se zlatavým pískem, tato oblast je známá křišťálově čistým mořem a pobřežím lemovaným charakteristickými bílými útesy. Naleznete zde bohaté možnosti sportovního i kulturního vyžití, komplex je velice dobře vybaven pro veškeré vaše potřeby.
Od moře: Asi 100-500.
Od centra: 4500.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat