Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Camping Le Diomedee

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Kemp
Počasí
11 °C - Možnost deště
11 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 3 245 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, zahrádka, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, klimatizace, terasa / balkón, animace.

Poloha

Villaggio Le Diomedee se nachází přibližně 100 m od pláže v zálivu Santa Maria di Merino mezi Vieste a Peschici. Komplex se rozkládá na prostorném rovinatém pozemku plného stinných stromů. Hostům je k dispozici restaurace, supermarket, parkoviště, prádelna (na žetony), bazén, tenisový kurt, víceúčelové hřiště, dětské hřiště na pláži, animace, půjčovna surfů. Ubytování je zajištěno v apartmánech, které se nachází ve zděných řadových domcích nebo ve zděných bungalovech, všechny s vlastním sociálním zařízením a vybavenou verandou. Pobyt s malým pejskem povolen (na vyžádání při rezervaci za poplatek). Povinně se na místě platí pobytová taxa - 1-2 €/osoba/den.

Ubytování

Bungalow Corallo bilo(4): zděný bungalov s klimatizací - kuchyňský kout na zastřešené verandě, obytná místnost s rozkládací pohovkou, ložnice, koupelna. Cca 33 m2 (včetně verandy).
Giada trilo(5): apartmán s klimatizací ve zděném řadovém domku - obytná místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, dvě ložnice, koupelna, veranda. Cca 50 m2 (včetně verandy).

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat