Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Le Diomedee

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť

Poloha

Villaggio se nachází mezi Peschici a Vieste, u krásné zátoky Santa Maria di Merino. Je ideálním místem pro relax, zábavu i sport.

Popis

Bezbariérový přístup, recepce, restaurace, Wi-Fi, pizzerie, bar, bazén, obchod, prádelna (za poplatek), animační programy pro děti a dospělé, diskotéka, dětský koutek, tenisový kurt, hřiště na fotbal a basketbal, plážový volejbal, stolní tenis, škola tenisu, plavání a windsurfu, půjčovna horských kol.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis možno dokoupit na místě. Parkování: 1 místo/ apartmán, 2. místo za poplatek 5 €/den.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, klimatizace, veranda. #B2 CORALLO: (33 m2, max. 2 osoby)/# (bungalovy) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost, kuchyňský kout na kryté verandě. #B3/4 CORALLO: (33 m2, max. 3-4 osoby)/# (bungalovy) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout na kryté verandě. #C5 GIADA: (50 m2, max. 5 osob)/# dvě ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím lůžkem a kuchyňským koutem, veranda.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání při rezervaci.
Zvíře: na vyžádání, zdarma.
Pobyt: sobota/ sobota.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat