Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Mascia

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
6 °C - Déšť
6 °C - Déšť
Cena za osobu od 2 745 Kč

Dostupných: 19 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villaggio ponořené v zeleni se nachází nedaleko zálivu Molinella.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Apartmány jsou pohodlně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV, venkovní krytá veranda. #A2: (max. 2 osoby)/# studio (jedna místnost) s dvojlůžkem, kuchyňský kout. #B2: (max. 2 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo patrovým lůžkem) a kuchyňským koutem. #B4: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo patrovým lůžkem) a kuchyňským koutem. #C4A: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem. #C4B: (max. 4 osoby)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem. #C6: (max. 6 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem (nebo patrovým lůžkem) a kuchyňským koutem. #D6/7: (max. 7 osob)/# ložnice s dvojlůžkem, ložnice se dvěma lůžky, ložnice s patrovým lůžkem denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. Přistýlka pro 7. osobu (v ložnici s patrovým lůžkem, na vyžádání, za příplatek).

Popis

Recepce, Wi-Fi, TV místnost, bar, restaurace, pizzerie, panoramatický bazén (povinná koupací čepice), dětský koutek, animační programy (1/7-31/8), barbecue, stolní tenis, prádelna (za poplatek).
Písečná, ohraničená skalnatými výbežky. Plážový servis možno dokoupit na místě. Parkování: 1 místo/ apartmán, 2. místo za poplatek 25 €/týden.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 3 let (do 28/7 a po 25/8) 35 €/týden, (28/7-25/8) 45 €/týden.
Zvíře: povoleno jen malé, na vyžádání, 30 €/pobyt.
Pobyt: neděle/ neděle.

Pobytová taxa: 0,60 €/osoba/noc (max. 10 nocí).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat