Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Pellegrino

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
13 °C - Možnost deště
13 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 130 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Residence Pellegrino se nachází v areálu Hotelu Pellegrino Palace, přibližně 40 m od písečné pláže. Residence je složená ze samostatných zděných vilek, funkčně zařízených a vybavených klimatizací a TV. Hostům je k dispozici recepce, bar, restaurace, zóna wifi u recepce a bazénu zdarma, bazén pro děti a dospělé (cca od 1.6 - 15.9, nutná koupací čepice), dětské hřiště, tenisový kurt, bocce, stolní tenis, soukromá pláž přístupná přímo z areálu podchodem pod promenádou, animace (cca 23.6 - 8.9) a parkoviště. V ceně je také zahrnutý plážový servis od 2. řady v období od cca 1.6 - 15.9 - slunečník, jedno lehátko a jedno křesílko na pláži. Povolen pobyt s pejskem malé velikosti za poplatek 50 € (nutno předložit očkovací průkaz, pes nesmí zůstat v apartmánu sám). Povinně se platí pobytová taxa - v okrajové sezoně cca 0.80 €/osoba/den (děti do 14 let zdarma), během července a srpna 1.60 €/osoba/den.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, tenisový kurt, TV, klimatizace, terasa / balkón, animace.

Ubytování

Bilo 2 bilo(2): obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice, sociální zařízení, veranda. Cca 20 m2+veranda.
Trilo 4 trilo(4): obytná místnost s kuchyňským koutem, ložnice, pokojík se 2 lůžky, sociální zařízení, veranda. Cca 30 m2+veranda.
Trilo 5 trilo(5): obývací místnost s pohovkou a kuchyňským koutem, 2 ložnice, sociální zařízení, veranda. Cca 40 m2+veranda.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat