Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Piano Grande

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
15 °C - Oblačno
15 °C - Oblačno

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, dětské hřiště, wi-fi, pes povolen, TV, animace.

Ubytování

Bilo 2 bilo(2): kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice, koupelna se sprchou, veranda s posezením. Cca 22 m2.
Trilo 4 trilo(4): kuchyňský kout, dvoulůžková ložnice, ložnice s palandou, koupelna se sprchou, veranda s posezením. Cca 34 m2.
Trilo 5 trilo(5): kuchyňský kout, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou a 5. lůžkem, koupelna se sprchou, veranda s posezením. Cca 36 m2.
Trilo 6 Sup trilo(6): kuchyňský kout s rozkládací pohovkou pro 1 nebo 2 osoby, dvě ložnice s dvoulůžkem, koupelna se sprchou, pavlač s posezením. Cca 40 m2.
Mono + HB mono(2): vstupní místnost, dvoulůžko nebo dva lůžka, koupelna se sprchou, veranda s posezením. Minibar, TV, trezor, ventilátor. Apartmán v přízemí.
QUADR+HB bilo(2): dvoumístní apartmán s dvoulůžkem a pohovkou pro 1 nebo 2 osoby, koupelna se sprchou, veranda s posezením. Minibar, TV, trezor, ventilátor. Apartmán v přízemí.

Stravování

Polopenze.

Poloha

Villaggio Piano Grande se nachází uprostřed olivovníků cca 7 km od centra Vieste a cca 2,5 km od pláže. Villaggio se skládá z řadových jedno-nebo dvoupatrových domků. Hostům je zde k dispozici recepce, restaurace, bar, venkovní bazén se slunečníky a lehátky (omezený počet), parkoviště (jedno parkovací místo na apartmán), wi fi, animace a miniklub (v italštině), dětské hřiště, tenis a fotbal (za poplatek). K dispozici jsou také hotelové pokoje s polopenzí (snídaně a večeře, nápoje k jídlu jsou za poplatek). Na místě se platí vratnou kauci 100 EUR. Slevy na 3. lůžko u hotelového pokoje quadri: děti do 14 let zdarma kromě období 6/8 -27/8 kde mají slevu 50%, dospěli sleva 30%. Slevy na 4. lůžko: děti do 14 let sleva 50%, dospěli sleva 30%. V období od 4/6 do 19/9 klienti platí na místě povinný poplatek za klubovou kartu ve výši 35 EUR/osoba/týden (děti do 3 let jsou zdarma). Klubová karta zahrnuje animace a miniklub (v italštině), bazén a svoz na pláž. Při příjezdu se vybírá poplatek za spotřeby energií (cca 100-150 EUR/apartmán/týden, podle typu a velikosti apartmánu), který zahrnuje také závěrečný úklid a povlečení. Pobyt s pejskem je povolen za poplatek 50 EUR/týden (kromě mono a quadri kam pejsek nesmí). K dispozici je také plážový servis - 1 slunečník a 2 lehátka od 3. řady za poplatek 100 EUR/týden. V letovisku byla zavedena pobytová taxa ve výši cca 0,60 EUR/osoba/den, vybírá se za max. 10 dní pobytu, platí se na místě (od 14 let).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat