Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány San Lorenzo

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
27 °C - Jasno
27 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 822 Kč

Dostupných: 54 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Tento velice pěkný uzavřený resort se nachází u dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a pobřežní promenády zv. Lungomare Europa. Historické centrum městečka Vieste je vzdáleno cca 1,5 km. Celý areál se rozprostírá uprostřed pěkně udržované subtropické zahrady.

Popis

K dispozici pěkný bazén s lehátky a slunečníky, bar, restaurace, osvětlené multifunkční sportovní hřiště (tenis, fotbálek, volejbal, basketbal), dětské hřiště, uzavřené parkoviště, vybavená soukromá pláž za příplatek, WI-FI.ový servis (1 slunečník + 1 lehátko + 1 křesílko/apartmán): ZDARMA do 02.07. a od 03.09. při rezervaci do 30.04.2017.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

  BAZÉN, PLÁŽOVÝ SERVIS, KLIMA, PŘÍMO U PLÁŽE.

Ubytování

Všechny moderně zařízené klimatizované apartmány jsou umístěny v řadových přízemních zděných vilkách. Všechny disponují vybaveným kuchyňským koutem v obývacím pokoji, vlastním sociálním zařízením a krytou verandou se zahradním nábytkem.TYPOLOGIE UBYTOVÁNÍBilo 2/4 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí.Trilo 4 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 pokojík se 2 lůžky.Trilo 4/6 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací dvoulůžkovou pohovkou, 1 ložnice s manželskou postelí, 1 pokojík se 2 lůžky.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat