Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Santo Stefano

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Poloha

Villaggio Santo Stefano se nachází nedaleko městečka Vieste přibližně 2 km od pláže Scialmarino. Apartmány jsou v přízemí a byly postavené na kopci, na místě obklopeném zelení a středomořskou vegetací. Villaggio se skládá ze zděných řadových domků, které jsou jednoduše, ale funkčně vybaveny verandou, trezorem, kuchyňským koutem (může být i na verandě), klimatizací na vyžádání při rezervaci za poplatek 10 €/den, sociálním zařízením. Hostům je k dispozici bazén s dětskou částí, společný gril, animace, miniclub, dětské hřiště, bar, restaurace, recepce, diskoteka, tenisový kurt, fotbalové hřiště, parkoviště. Svoz na pláž je zajištěn plážovým minibusem v pravidelných časových intervalech. V ceně je již zahrnutá klubová karta v rámci které mohou klienti využívat animace, miniclub, dětské hřiště, hřiště na fotbal, tenisový kurt, bazén. Na vyžádání při rezervaci povolen pobyt s menším domácím mazlíčkem za poplatek 60 €. Na místě se povinně platí pobytová taxa ve výši 0.60 €/os./den, děti do 14 let zdarma. Taxa se platí max za 10 nocí.

Stravování

Bez stravy.

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, venkovní krb, dětské hřiště, pes povolen, fitness, tenisový kurt, trezor, klimatizace, terasa / balkón, animace.

Ubytování

Mono 2 mono(2): obývací místnost s manželským lůžkem, kuchyňským koutem, sociální zařízení.
Bilo 4 bilo(4): ložnice s 2 lůžky, obývací místnost s palandou nebo rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, sociální zařízení.
Trilo 6 trilo(6): dvě dvoulůžkové ložnice, obývací místnost s palandou nebo rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, sociální zařízení.
Quadri 8 quadri(8): tři dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj s palandou nebo rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, sociální zařízení.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat