Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Bungalovy Sfinalicchio

Itálie, Apulia, Vieste

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště

Poloha

Menší prázdninový resort s bazénem v zahradě s klidnou rodinnou atmosférou leží cca 9 km od historického městečka Vieste a cca 200 m od jedné z nejkrásnějších pláží v romantické zátoce Baia di Sfinalicchio. Palmami a piniemi obklopený objekt zaujímá celkovou rozlohu 30 ha. Je rozdělen na rezidenční část (zde jsou umístěny bungalovy a chatky) a camping. Tuto část pobřeží pro jemný písek a pozvolný přístup do moře doporučujeme zejména rodinám s dětmi. .

Popis

Bazén pro dospělé a pro děti se slunečníky a lehátky (otevřen do 10.09.), restaurace, bar, minimarket, tenisový kurt, dětský koutek, barbecue, animační programy (červenec-srpen), privátní pláž se slunečníky, lehátky, restaurací a barem, parkovišt.

Ubytování

Jednoduše a prakticky zařízené zděné bungalovy (typ „B“) a montované chatky (typ „A“). Všechny mají vybavený kuchyňský kout v obývacím pokoji/místnosti, vlastní sociální zařízení a verandu. TYPOLOGIE UBYTOVÁNÍ:Mono B 2/4 osoby: 1 obývací místnost s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou a manželským lůžkem.Bilo A 2/4 osoby (jednoduchá chatka): obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem.Bilo B 2/4 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem a dvoulůžkovou rozkládací pohovkou, 1 ložnice s manželským lůžkem.Trilo A 4 osoby: obývací pokoj s kuchyňským koutem, kuchyňka, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 pokoj se 2 lůžky nebo palandou.Trilo B 5/6 osob: obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 pokoj se 2 palandami.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

  .

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Apulia nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat