Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Benátky - Hotel Ariston

Itálie, Benátky

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny
Doprava Letecká
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 990 Kč

Dostupných: 23 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poznávací zájezdy Eurovíkendy

Popis

Šplouchající vody Grand kanálu plného gondol proplouvajících pod mostem Rialto, úzké uličky, kde se i kočka stěží otočí. Město plné umění a architektur, kde okázalost renesančních paláců střídá orientální gotika. Město, které pro svoji romantickou atmosféru opravdu stojí za to navštívit kdykoli v roce.
Tento zájezd je určen pro individuální klienty. Je možné prodloužení pobytu v Benátkách o další den. Doporučujeme včasnou rezervaci. Ceny a dostupnost letenek (a tím i cena zájezdu) se mohou měnit.

Ubytování

Hotel Ariston *** je pouhých 100 metrů od autobusové zastávky, odkud můžete dojet do Benátek za 15 až 20 minut. Pokoje v hotelu Ariston jsou vybavené klimatizací a TV. V hotelu je bar, TV místnost a internetový koutek s Wi-Fi.

Stravování

Součástí ubytování je 2x snídaně v hotelové restauraci

Program

1.den: Odlet z Prahy do Benátek. Individuální trasnfer z letiště do hotelu. 2.den: Benátky - monžost návštěvy řady místních památek. Určitě nevynecháte náměstí Sv. Marka a Dožecí palác, baziliku Sv. Marka, Campanillu, Ponte de Rialto, Canale Grande aj. Doporučujeme i výlet na blízké ostrůvky Murano a Burano s možností návštěvy jedné ze sklářských dílen s tradiční výrobou benátského skla. 3.den: Individuální transfer na letiště. Odlet z Benátek zpět do Prahy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat