Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Danieli

Itálie, Benátky

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Jasno
Eurovíkendy

Poloha

Blízko náměstí sv. Marka čelem ke kanálu je postaven nejznámější a nejdražší pětihvězdičkový hotel Danieli, který si nejednou režiséři vybrali pro natáčení světoznámých filmů. V tomto hotelu se odehrává například známá francouzská komedi Dárek, v níž jednu z hlavních rolí, a sice manželku hlavního hrdiny, hrála krásná Claudia Cardinal.

Popis

Hotel skrývá nádherné zlatem zdobené interiéry, lususní pokoje a nabízí atmosféru získanou svojí velmi dlouhou historickou tradicí. Hotel se skládá ze 3 benátských objektů, které pocházejí ze 14., 19. a 20. století. Tyto budovy jsou vzájemně propojeny krytými mosty a mohou se pochlubit řadou originálních starožitností, mramorovými sloupy a lustry z muranského skla.

Ubytování

Danieli nabízí luxusně zařízené pokoje s velkými plochými TV a satelitními kanály. Některé mají výhled na typické benátské ulice, kanály nebo benátské laguny.

Stravování

Žádný pobyt by nebyl úplný bez jídla v romantické restauraci v nejvyšším poschodí. Pochutnejte si na vynikající italské kuchyni - při jídle se navíc můžete kochat jedinečnými výhledy na celé Benátky. V létě se můžete navečeřet pod otevřeným nebem na panoramatické terase. Bar je kouzelným místem pro tradiční odpolední čaj nebo chutné občerstvení a koktejl. Terasa je otevřena od června do září.

Ostatní

Hotel Danieli, který dýchá historickou atmosférou a starosvětským kouzlem, je dobrou volbou pro Vaši jedinečnou romantickou dovolenou.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátky nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat