Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Jolly

Itálie, Benátky

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno
Cena za osobu od 4 515 Kč

Dostupných: 9 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villaggio se nachází ve strategické poloze nedaleko Benátek a je dobře dostupné z dálnice vedoucí z Terstu. Skládá se z bungalovů (B2, B3) a chaletů (CH3, CH4, CH5). Vzhledem ke snadnému příjezdu z dálnice doporučujeme nejen pro ty, kteří zde chtějí strávit pouze 1 noc, ale také pro všechny, kteří mají v plánu návštěvu známých Benátek, Padovy nebo Verony.

Ubytování

Apartmány jsou jednoduše zařízeny. #B2: (max. 2 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, bez kuchyňského koutu, SPR+WC. #B2 SUPERIOR: (max. 2 osoby)/# novější apartmány, ložnice se dvěma lůžky, bez kuchyňského koutu, SPR+WC. #B3 SUPERIOR: (max. 3 osoby)/# novější apartmány, ložnice se třemi lůžky, bez kuchyňského koutu, SPR+WC. #CH3: (max. 3 osoby) /# ložnice se třemi lůžky, denní místnost s kuchyňským koutem (kuchyňské náčiní na kauci), 2x SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem. #CH4: (max. 4 osoby) /# ložnice se dvěma lůžky, ložnice s patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem (kuchynské náčiní na kauci), 2x SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem. #CH5: (max. 5 osob) /# ložnice se dvěma lůžky, ložnice s lůžkem a patrovým lůžkem, denní místnost s kuchyňským koutem (kuchynské náčiní na kauci), 2x SPR+WC, veranda se zahradním nábytkem.

Stravování

Bez stravy.

Popis

Recepce, restaurace, pizzerie, bar, bar u bazénu, disko-bar, internetový koutek, Wi-Fi (zdarma), obchod, prádelna, bazén pro dospělé a pro děti, whirlpool, fitness, stolní tenis, hřiště na fotbal, plážový volejbal, dětský koutek. Parkování: v areálu.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 15 €/pobyt (do max. počtu osob, kauce 80 €).
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: příjezd možný každý den, min. 1 noc.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat