Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Ai Ginepri

Itálie, Benátsko, Altanea

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
26 °C - Oblačno
26 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 145 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Výtah, zahrada, velký bazén pro dospělé a pro děti (cca 20/5-16/9), Wi-fi zdarma (u bazénu), sluneční terasa, dětský koutek.
Písečná s pozvolným vstupem do moře. Část pláže s plážovým servisem za poplatek, část pláže volná. Speciální cena při objednání plážového servisu současně s pobytem (platba na místě). Parkování: 1 místo/ apartmán.

Ubytování

Apartmány jsou komfortně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba, kávovar, SPR+WC+fén, TV/SAT, klimatizace, trezor, balkon nebo zahrádka. #B4: (37 m2, max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. #B5: (37 m2, max. 5 osob)/# ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. #C7: (50 m2, max. 7 osob)/# ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem. #V6: (56 m2, max. 6 osob, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí - denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, WC, malá zahrádka. V patře - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC.

Poloha

Moderní komplex je složen z pěti budov, apartmány jsou umístěny v rezidenci (B4, B5, C7) a v patrových řadových vilkách (V6). Vhodné pro rodiny s dětmi. Pobyt zde uspokojí i náročnější klienty.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 28 €/ týden, příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota (24/6-9/9), příjezd možný každý den, min. 4 noci (do 24/6 a po 9/9).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat