Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Komplex apartmánů Betulle

Itálie, Benátsko, Altanea

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
15 °C - Bouřka
15 °C - Bouřka

Poloha

Prázdninový komplex skládající se ze 3 dvoupodlažních budov vedle sebe je umístěn ve velké zahradě, nachází se v sousedství golfového hřiště, asi 300 m od centra s nákupními možnostmi.

Popis

Bazén pro dospělé, bazén pro děti, sluneční terasa, zahrada, parkoviště.300 m - možnost využití vláčku svážejícího klienty k pláži zdarma.

Ubytování

Dvoupodlažní vilky typu B mají vždy safe, klimatizaci, SAT/TV, fén a kávovar.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Pěkné ubytování za dobrou cenu.Letovisko bylo turistům poprvé otevřeno v roce 2006 a zakládá si na kombinaci moderních komplexů se zelení, díky čemuž je Altanea vhodným místem pro rodiny s dětmi. Má výbornou polohu, od centra Caorle je vzdálená 5 km, od střediska Caorle - Porto Santa Margherita 2 km, do obou letovisek je možné dopravit se autobusem, stejně tak jako do dalších okolních míst, např. do Punta Sabbioni, odkud je to již jen kousek lodí do Benátek. Nízké komplexy rezidencí s krásnými zahradami plnými zeleně a perfektními bazény spojují pěší zóny a upravené cyklostezky. Každoročně zde přibývá další část ubytovacích kapacit, obchodů a sportovního vybavení. Nachází se zde velmi oblíbený supermarket Aliper, do kterého se pro jeho příznivé ceny sjíždějí lidé z celého okolí. K příjemnému posezení lákají mnohé restaurace a pizzerie, ve kterých mohou hosté ochutnat místní italské speciality. Přímo v rezidenci La Quercia je pak možné navštívit nákupní centrum s obchody, restauracemi, kavárnami a zmrzlinárnani, hosté zde najdou také lékárnu, první pomoc, bankomat a internetový koutek. Před obchodním centrem je oplocené dětské hřiště s prolézačkami a skluzavkami. Altanea nabízí mnoho možností sportovního vyžití, ve sportovním klubu je možné pronajmout si tenisové kurty (jsou pořádány také tenisové kurzy), hřiště na volejbal, basketbal, fotbal a badminton, k dispozici je také golfový klub. Jsou zde ideální podmínky pro jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, v okolí je mnoho cyklostezek, které propojují Altaneu s okolními místy, je možné tak dojet např. až do historického centra Caorle. Výhodou je, že některé stezky jsou dokonce osvětlené. Po celou sezonu se pořádají animační programy pro děti a dospělé – např. jóga, aquaaerobik, pilates, tanec, posilování, soutěže, večerní programy s hudbou a tancem. K dispozici je také miniclub, kde jsou přímo pro děti připraveny různé zábavné aktivity na čerstvém vzduchu. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře, během dne je možné občerstvit se v plážových barech. V rámci celého komplexu Altanea jezdí celý den vláček (několikrát za hodinu podle jízdního řádu), který je možné zdarma využít k dopravě na pláž a zpět.Pořádáme pravidelné linky s odjezdem v pátek a příjezdem v neděli od 12.5. – 17.9. 2017Seznam a mapu odjezdových míst z ČR najde ZDE

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat