Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmánová rezidence Le Farnie/La Quercia

Itálie, Benátsko, Altanea

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 246 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Každý komplex má vlastní bazén, zahradu a parkoviště.600 - 800 m - možnost využití vláčku svážejícího klienty k pláži zdarma.

Ubytování

Všechny apartmány jsou vybaveny safem, klimatizací, SAT/TV a kávovarem,apartmány jsou buď typu jednopodlažních apartmánů v rezidenci nebo dvoupodlažních vilek.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Moderní, nově vybudované luxusní komplexy složené vždy z rezidence a vilek se nacházejí vedle sebe, součástí apartmánového domu La Quercia je nákupní centrum s obchody, restauracemi, kavárnami a také s lékárnou a první pomocí, nad centrem je velká terasa s bazénem.

Ostatní

Pěkné ubytování, vhodné i pro náročnější klienty.Letovisko bylo turistům poprvé otevřeno v roce 2006 a zakládá si na kombinaci moderních komplexů se zelení, díky čemuž je Altanea vhodným místem pro rodiny s dětmi. Má výbornou polohu, od centra Caorle je vzdálená 5 km, od střediska Caorle - Porto Santa Margherita 2 km, do obou letovisek je možné dopravit se autobusem, stejně tak jako do dalších okolních míst, např. do Punta Sabbioni, odkud je to již jen kousek lodí do Benátek. Nízké komplexy rezidencí s krásnými zahradami plnými zeleně a perfektními bazény spojují pěší zóny a upravené cyklostezky. Každoročně zde přibývá další část ubytovacích kapacit, obchodů a sportovního vybavení. Nachází se zde velmi oblíbený supermarket Aliper, do kterého se pro jeho příznivé ceny sjíždějí lidé z celého okolí. K příjemnému posezení lákají mnohé restaurace a pizzerie, ve kterých mohou hosté ochutnat místní italské speciality. Přímo v rezidenci La Quercia je pak možné navštívit nákupní centrum s obchody, restauracemi, kavárnami a zmrzlinárnani, hosté zde najdou také lékárnu, první pomoc, bankomat a internetový koutek. Před obchodním centrem je oplocené dětské hřiště s prolézačkami a skluzavkami. Altanea nabízí mnoho možností sportovního vyžití, ve sportovním klubu je možné pronajmout si tenisové kurty (jsou pořádány také tenisové kurzy), hřiště na volejbal, basketbal, fotbal a badminton, k dispozici je také golfový klub. Jsou zde ideální podmínky pro jogging, jízdu na kolečkových bruslích nebo na kole, v okolí je mnoho cyklostezek, které propojují Altaneu s okolními místy, je možné tak dojet např. až do historického centra Caorle. Výhodou je, že některé stezky jsou dokonce osvětlené. Po celou sezonu se pořádají animační programy pro děti a dospělé – např. jóga, aquaaerobik, pilates, tanec, posilování, soutěže, večerní programy s hudbou a tancem. K dispozici je také miniclub, kde jsou přímo pro děti připraveny různé zábavné aktivity na čerstvém vzduchu. Pláže jsou písečné s pozvolným vstupem do moře, během dne je možné občerstvit se v plážových barech. V rámci celého komplexu Altanea jezdí celý den vláček (několikrát za hodinu podle jízdního řádu), který je možné zdarma využít k dopravě na pláž a zpět.Pořádáme pravidelné linky s odjezdem v pátek a příjezdem v neděli od 12.5. – 17.9. 2017Seznam a mapu odjezdových míst z ČR najde ZDE

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat