Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány La Quercia - Farnie

Itálie, Benátsko, Altanea

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
18 °C - Jasno
18 °C - Jasno

Popis

La Quercia - výtah, bazén pro dospělé a pro děti (v patře nad galerií, cca 20/5-16/9), Wi-fi zdarma (u bazénu), sluneční terasa. V galerii obchody, restaurace, bary, internetový koutek. Le Farnie – zahrada, bazén pro dospělé a pro děti, sluneční terasa.
Písečná s pozvolným vstupem do moře. Část pláže s plážovým servisem za poplatek, část pláže volná. Speciální cena při objednání plážového servisu současně s pobytem (platba na místě). Parkování: 1 místo/ apartmán.

Poloha

Část LA QUERCIA se rozprostírá přímo u nákupní galerie La Quercia. Po stranách galerie se nachází vilky (V5, V6), v rezidenci jsou umístěny apartmány (B4, C7), které směřují k nákupní galerii nebo k náměstíčku s otevřenou arénou, kde se konají večerní animační programy pro děti. Na náměstí rovněž navazuje část LE FARNIE s vilkami a apartmány. Předem lze objednat konkrétní typ apartmánu, nikoli konkrétní část. Doporučujeme především pro rodiny s dětmi.

Ubytování

Apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, mikrovlnná trouba (jen v Le Farnie), kávovar, SPR+WC+fén, TV/SAT, klimatizace, trezor, balkon nebo zahrádka. #B4: (40 m2, max. 4 osoby)/# ložnice se dvěma lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, balkon. #C7: (55 m2, max. 7 osob)/# ložnice se dvěma lůžky, ložnice se třemi lůžky, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, balkon. #V5: (42 m2, max. 5 osob, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí - denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa a malá zahrádka. V patře - ložnice se třemi lůžky, SPR+WC, balkon. #V6: (57 m2, max. 6 osob, dvoupodlažní apartmán)/# v přízemí - denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem, terasa a malá zahrádka. V patře - dvě ložnice po dvou lůžkách, SPR+WC, balkon.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání, 28 €/ týden, příp. možno vzít vlastní (do max. počtu osob).
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: sobota/ sobota (24/6-9/9), příjezd možný každý den, min. 4 noci (do 24/6 a po 9/9).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat