Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Maregolf

Itálie, Benátsko, Altanea

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Oblačno
26 °C - Oblačno
Cena za osobu od 8 290 Kč

Dostupných: 8 zájezdů Zobrazit zájezdy

Stravování

Snídaně formou švédských stolů. Obědy (za příplatek) a večeře formou švédských stolů, u jídla 0,5 l vody/ osoba zahrnuto v ceně..

Poloha

Moderní hotel s krásným výhledem na moře nebo golfové hřiště se nachází nedaleko pláže. Doporučujeme i náročnějším klientům.

Ostatní

Postýlka: na vyžádání pro dítě do 2 let, zdarma.
Zvíře: nepovoleno.
Pobyt: (8/7-26/8) příjezd možný každý den, min. 5 nocí, (2-18/6 a 26/8-9/9) příjezd možný každý den, min. 4 noci, (20/5-2/6, 18/6-8/7 a po 9/9) příjezd možný každý den, min. 3 noci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek - některé pokoje jsou v PODKROVÍ, některé pokoje jsou s VÝHLEDEM NA MOŘE nebo GOLFOVÉ HŘIŠTĚ, pokoje STANDARD mají orientaci na okolní zástavbu. #dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (V PODKROVÍ, 18 m2)/# - SPR+WC, fén, TV/SAT, minichladnička, klimatizace, trezor, wifi, francouzské okno. #dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (STANDARD, 18-22 m2)/# - SPR+WC, fén, TV/SAT, minichladnička, klimatizace, trezor, wifi, balkon. #dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (VÝHLED NA MOŘE nebo na GOLFOVÉ HŘIŠTĚ, 18-22 m2)/# - SPR+WC, fén, TV/SAT, minichladnička, klimatizace, trezor, wifi, balkon.

Popis

Recepce, výtah, Wi-Fi připojení, restaurace, bar, zahrada, bazén pro dospělé a pro děti (cca 20/5-17/9), sluneční terasa, dětský koutek, animační programy pro děti.
Písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ pokoj) zahrnut v ceně pobytu. Parkování: u hotelu (do vyčerpání míst), garáže 4 €/ den.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat