Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Girasoli

Itálie, Benátsko, Bibione

Residence Girasoli (hlavní fotografie)

5% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Déšť
9 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 591 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Typ B5 bilo(5): dvoupatrové apartmány, v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, zahrádka nebo terasa, v patře třílůžková ložnice a sociální zařízení. K dispozici TV, klimatizace, trezor, fén, kryté parkovací stání.
Typ C6 trilo(6): dvoupatrové apartmány, v přízemí obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, zahrádka nebo terasa, v patře dvě dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení. K dispozici TV, klimatizace, trezor, fén, kryté parkovací stání.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

V nedávné době postavená residence se nachází přibližně 800 m od pláže a 600 metrů od centra letoviska Bibione Spiaggia. Všechny apartmány jsou dvoupatrové. V residenci je pro hosty k dispozici bazén pro děti i dospělé, lehátka a slunečníky, dětské hřiště a Wi-Fi u bazénu (6 hodin zdarma, další za poplatek). Apartmány jsou vybaveny klimatizací, TV, fénem, trezorem. Na vyžádání při rezervaci možnost objednání plážového servisu (slunečník + 1 lehátko a 1 křesílko od 4. řady) v termínu od 2.6 - 7.9 za poplatek 59 €/týden, v období 12.5 - 1.6 nebo 8.9 - 23.9 za poplatek 44 €/týden. Povinně se platí pobytová taxa cca 0.50 €/os./den (platí se max 10 dní, děti do 2 let zdarma).

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, garáž, zahrádka, wi-fi, TV, trezor, klimatizace, terasa / balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat