Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Ai Lecci

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Déšť
11 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 990 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Moderní residence Ai Lecci se nachází u jedné z hlavních tříd v letovisku Bibione Pineda přibližně 500 m od pláže. Klientům je k dispozici společný krb, zahrada a parkovací stání. Pěkně vybavené apartmány mají vlastní sociální zařízení, TV, pračku a klimatizaci. Typ C je v prvním patře s balkonem, typ C1 je v přízemí se zahrádkou, typ C2 je ve druhém patře. V ceně je zahrnutý plážový servis (slunečník + lehátko a křesílko). Na vyžádání při rezervaci možnost pobytu s menším domácím mazlíčkem za poplatek. V Bibione se povinně platí pobytová taxa ve výši cca 0.50 €/osoba/den.

Popis

Parkoviště, zahrádka, venkovní krb, pes povolen, pračka, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ C trilo(7): ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a jedním lůžkem, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, balkon, klimatizace, pračka, TV. Apartmán v 1. patře.
Typ C1 trilo(7): ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a jednolůžkem, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, zahrádka, klimatizace, pračka, TV. Apartmán se nachází v přízemí.
Typ C2 trilo(7): ložnice s manželskou postelí, ložnice s patrovou postelí a jedním lůžkem, obývací pokoj s pohovkou a kuchyňským koutem, sociální zařízení, solární terasa, klimatizace, pračka, TV. Apartmán se nachází ve 2. patře.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat