Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Ai Pianeti

Itálie, Benátsko, Bibione

Rezidence Ai Pianeti (hlavní fotografie)
Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno

Poloha

Rezidence Ai Pianeti leží v klidnější části letoviska Lido dei Pini, v blízkosti Corso del Sole - hlavní třídy Bibione. V centru letoviska najdete četné kavárny, restaurace, diskotéky. Rezidence je vhodným výběrem na letní dovolenou pro rodiny s dětmi, mladé i starší páry.
Od moře: 600.
Od centra: 500.

Sport a zábava

Jízda na kole či kolečkových bruslích, beach volejbal. Bohaté společenské vyžití: kavárny, restaurace, pizzerie, diskotéky. Pro děti: lunapark, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Popis

Rezidence s výtahem nabízí ubytování v zařízených apartmánech s balkonem a parkovacím místem.
Písečná: asi 600 metrů od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Možnost dokoupení plážového servisu: 40-70 EUR/týden (více informací na místě).

Ubytování

Rezidence nabízí příjemné ubytování v apartmánech typu MONO a TRILO. Bližší informace naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
MONO 2.
Obsazenost 2 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, vlastní soc. zařízení, balkon, parkovací místo.
TRILO 6.
Obsazenost 4-6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou, vlastní soc. zařízení, balkon, parkovací místo.
MONO 2AC.
Obsazenost 2 osoby, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, vlastní soc. zařízení, balkon, parkovací místo, klimatizace.
TRILO 6AC.
Obsazenost 4-6 osob, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj s palandou, vlastní soc. zařízení, balkon, parkovací místo, klimatizace.

Stravování

Vlastní, můžete využít nabídky místních restaurací.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Benátky: okouzlující Benátky – město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Lido Di Jesolo: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 17.00 hod. - 20.00 / check-out:9.00 - 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat