Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Apollo, Scala E Ca Cividale

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
20 °C - Jasno
20 °C - Jasno

Poloha

Apartmány Apollo, Scala e Ca Cividale jsou situovány ve 3 menších budovách, které jsou od sebe vzdáleny cca 300 m a nacházejí se cca 500 m od písečné pláže a nedaleko centra Bibione. Jedná se o jednoduší ubytování. V Apollu je možný pobyt s malým domácím zvířátkem (do 5 kg, nutno vyžádat při rezervaci) a klientům je k dispozici parkoviště. V případě ubytování v budově Scala mohou hosté využít kryté parkoviště. Apartmány jsou vybaveny jednoduše, ale funkčně a je zde k dispozici mikrovlnná trouba, televize, trezor a kávovar. Na místě se povinně platí pobytová taxa cca EUR 0.50/osoba/den.

Popis

Parkoviště, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Typ B4 bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s dvoulůžkem, koupelna, balkon. Bez klimatizace.
Typ C5 trilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, koupelna, balkon a klimatizace.
Typ C6 trilo(6): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím jednolůžkem, ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, pokoj se 2 lůžky, koupelna, balkon a klimatizace.
Typ C7 trilo(7): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem a jednolůžkem, pokoj se 2 lůžky, koupelna, balkon a klimatizace.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Itálie v lokalitě Benátsko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat