Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Aurora

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 2 841 Kč

Dostupných: 64 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Residence se nachízí kousek od centra letoviska a pár kroků od široké písečné pláže, jako jedna z mála nabízí i velké apartmány.
Plážový servis klimatizace panoramatický výhled zábavné a sportovní vyžití.
Poznámka: V ceně pobytu je plážový servis (1 slunečník a 2 lehátka/apartmán) od 4. řady dále.

Poloha

Přímo u široké písečné pláže nachází se v části Spiaggia 100 m od centra nedaleko restaurací a obchodů.
7-patrová budova se nachází v letovisku Bibione v části zvané Spaggia a nachází se hned vedle písečné pláže.

Ubytování

K dispozici je parkovací stání, 2 výtahy. Apartmány jsou standartně vybavena a naleznete zde TV, mikrovlnou troubu, kávovar na americkou kávu, trezor, klimatizaci. Apartmán pro 5 osob (AP2/5) - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Apartmán pro 6 osob (AP2/6) - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Apartmán pro 7 osob (AP3/7) - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, malý pokoj s palandou, příslušenství, balkon. Apartmán pro 8 osob (AP4/8) - prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, 3 pokoj se palandou, 2 x příslušenství, velká terasa. Apartmán pro 9 osob (AP4/9) - prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, pokoj s palandou a jedním lůžkem, malý pokoj s palandou a oknem směrem do chodby, 2 x příslušenství, velká krytá terasa.
Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubu, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.
Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubu, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.
Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 osobu, ložnice s manželským lůžkem, pokoj se 2 lůžky, malý pokoj s palandou, příslušenství, balkon. Je vybaven TV, mikrovlnnou troubu, kávovarem na americkou kávu, trezorem, klimatizací.

Stravování

Vlastní.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat