Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Bristol

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
31 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 380 Kč

Dostupných: 83 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Rezidence Bristol nabízí příjemné ubytování v jednoduše zařízených apartmánech. Nabízíme Vám možnost ubytování ve třílůžkových apartmánech typu MONO, bližší informace naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.
MONO 3.
Obsazenost 2 až 3 osoby, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby a rozkládacím lůžkem, vlastní soc. zařízení, balkon, parkovací místo.
MONO 3AC.
Obsazenost 2 až 3 osoby, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a rozkládacím lůžkem, klimatizace, vlastní soc. zařízení, malý balkon, parkovací místo.

Stravování

Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.

Ostatní

20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Caorle: malebné městečko s historickým centrem, původně vesnicí rybářů a pastevců. Nejhodnotnějšími architektonickými památkami jsou kostel na pobřeží a jedinečná kuželovitá zvonice. Benátky: okouzlující Benátky - město postavené na mnoha ostrůvcích, oddělenými od sebe sítí kanálů. Aquapark Aquasplash, Lignano Sabbiadoro: vodní park plný tobogánů a atrakcí pro děti a dospělé.
Info: Check-in: 17.00 hod. / check-out: 9.00 hod.

Popis

Hostům je k dispozici výtah a samozřejmostí je i parkoviště. Apartmán typu MONO 3AC má navíc klimatizaci.
Písečná: asi 50 m od rezidence, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (1 slunečník + 1 plážová židle + 1 lehátko/apartmán) od čtvrté řady k zakoupení v agentuře. První, druhá a třetí řada se platí přímo na pláži.

Sport a zábava

Vodní a plážové sporty jako beach volejbal, bruslení, půjčovna šlapadel na pláži. Pro děti: na pláži jsou prolézačky a kolotoče a další atrakce.

Poloha

Tato třípatrová apartmánová rezidence je situována v blízkosti dlouhé písečné pláže a asi 100 metrů od obchodní pěší třídy živého středu Bibione. Je obklopena kvetoucí i zelenou subtropickou vegetací, zpříjemňující každý den Vaší dovolené. Letovisko Bibione patří mezi nejznámější severoitalská letoviska s obrovským množstvím zábavy a kulturního vyžití. Pro svou širokou zlatou pláž je ideálním místem pro rodinnou dovolenou.
Od moře: 50.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat