Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Capistrano

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
9 °C - Déšť
9 °C - Déšť
Cena za osobu od 3 308 Kč

Dostupných: 94 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Typ C trilo(6): apartmán umístěný v 1.patře, s pračkou a klimatizací. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, pokoj se dvěma lůžky, koupelna a balkon. Číslované parkovací místo.
Typ C7 trilo(7): apartmán s pračkou a klimatizací. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, pokojík s nízkým lůžkem + palandou a malým balkonkem, koupelna a prostorný balkon otočený k jihu s výhledem na bazén. Číslované parkovací místo.
Typ C PT trilo(6): apartmán umístěný v přízemí, s pračkou a klimatizací. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, dvoulůžková ložnice, pokoj se dvěma lůžky, koupelna a terasa/zahrádka. Číslované parkovací místo.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Villaggio Capistrano se skládá z 52 apartmánů umístěných ve 4 blocích řadových vilek. Leží v klidné části Bibione Spiaggia přibližně 1.100 m od písečné pláže a 500 m od večerní promenády. Pro hosty je k dispozici zahrada, bazén pro dospělé a pro děti, vyhrazené parkoviště. Všechny apartmány mají balkon nebo zahrádku. Pobyt s malým domácím mazlíčkem (do 5 kg) povolen (na vyžádání při rezervaci). Na místě se povinně platí pobytová taxa cca EUR 0.50/osoba/den.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, pes povolen, pračka, klimatizace, terasa / balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat