Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Apartmány Clessidra/Doria

Itálie, Benátsko, Bibione

Apartmány Clessidra/Doria (hlavní fotografie)

10% sleva až

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Jasno
12 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 488 Kč

Dostupných: 46 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Apartmány Clessidra/Doria tvoří čtyři dvoupatrové budovy ležící v letovisku Bibione Spiaggia přibližně 250 - 450 m od písečné pláže. Apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem, sociálním zařízením, balkonem, trezorem a mikrovlnnou troubou, většina typů má i klimatizaci. Pobyt s malým domácím mazlíčkem povolen (na vyžádání při rezervaci). Na místě se povinně platí pobytová taxa cca EUR 0.50/osoba/den.

Popis

Parkoviště, pes povolen, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ B4 bilo(4): Clessidra - obývací místnost s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem, ložnice se 2 lůžky, sociální zařízení, balkon a klimatizace.
Typ B5 bilo(5): Clessidra - obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, ložnice se 3 lůžky, sociální zařízení, balkon a klimatizace.
Typ C6 trilo(6): Clessidra - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, dva dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení, balkon a klimatizace.
Typ C1-6 trilo(6): Andrea Doria - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, dva dvoulůžkové pokoje, sociální zařízení, balkon a klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat