Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Clio

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Jasno
12 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 095 Kč

Dostupných: 111 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Nedávno postavené Villaggio Clio se nachází na klidném místě nedaleko centra Bibione - Pineda, asi 350 m od pláže. Villaggio nabízí ubytování v 16 apartmánech, které jsou vybavené televizí, trezorem, kávovarem, mikrovlnnou troubou a krbem. Dále mohou hosté využít číslované parkoviště a bazén. Pobyt s malým domácím zvířátkem (do 5 kg) povolen (na vyžádání při rezervaci). .

Popis

Venkovní bazén, parkoviště, zahrádka, venkovní krb, pes povolen, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ B-4 bilo(4): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, dvoulůžková ložnice,koupelna a balkon. Apartmán ve 2. patře, s klimatizací.
Typ B-5 bilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, třílůžková ložnice, koupelna a krytý balkon. Apartmán v 1. patře, s klimatizací.
Typ B1-5 bilo(5): obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, ložnice pro 3 osoby, koupelna, teráska a zahrádka s krbem. Apartmán v přízemí s klimatizací.
Typ C7 trilo(7): v přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem, malá komora, koupelna, terasa s grilem a zahrádka. V 1.patře pak je třílůžková ložnice a pokoj se 2 lůžky (obě místnosti s malým balkonem), koupelna. Patrový apartmán, s klimatizací.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat