Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villaggio Club dei Pini

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 745 Kč

Dostupných: 111 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Typ C6 trilo(6): třípatrový apartmán bez klimatizace - garáž s vchodem v suterénu, v přízemí obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, terasa s krbem a zahrádka, v 1. patře dvoulůžková ložnice s balkonem, pokoj se dvěma lůžky nebo palandou a balkonem, koupelna.
Typ C1-6 trilo(6): třípatrový apartmán po rekonstrukci s klimatizací - v suterénu garáž s umyvadlem a pračkou,v přízemí obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, koupelna, terasa s krbem a zahrádka, v 1.patře dvoulůžková ložnice s balkonem, pokoj se dvěma lůžky nebo palandou a balkonem, koupelna.
Typ D8 quadri(8): dvoupatrový apartmán po rekonstrukci s klimatizací - garáž s vchodem a pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, koupelna a pračka v suterénu, v přízemí obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a kuchyňským koutem, dvoulůžková ložnice s balkonem, pokoj se dvěma lůžky a balkonem, koupelna, terasa s krbem a zahrádka.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Příjemný prázdninový komplex Villaggio Club dei Pini, složený ze 33 řadových vilek, se nachází v oblasti plné zeleně v letovisku Bibione - Lido dei Pini, cca 500 m od písečné pláže. Pro hosty je k dispozici velká zahrada, bazén s malým bazénkem pro děti. Každý apartmán má k dispozici garáž, TV, trezor, mikrovlnnou troubu a kávovar, některé jsou s klimatizací (typ C1-6, C2-6 a D-8). Od poloviny května do poloviny září cena zahrnuje také plážový servis ke každému apartmánu. Na místě se povinně platí pobytová taxa cca EUR 0.50/osoba/den.

Popis

Venkovní bazén, bazén pro děti, parkoviště, garáž, zahrádka, venkovní krb, pes zakázán, TV, trezor, mikrovlnná trouba, klimatizace, terasa / balkón.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat