Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Codan

Itálie, Benátsko, Bibione

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
10 °C - Oblačno
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 450 Kč

Dostupných: 50 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Villa Codan leží na klidném místě v letovisku bibione Spiaggia, přibližně 400 m od písečné pláže, 700 m od místních lázní a nedaleko hlavní nákupní třídy. Apartmány mohou být umístěny v přízemí s malou zahrádkou nebo vyhrazeným venkovním prostorem či v 1. nebo 2.patře s balkonem, všechny mají klimatizaci a číslované parkovací místo. Pobyt s malým domácím mazlíčkem (do 5 kg) povolen (na vyžádání při rezervaci). Na místě se povinně platí pobytová taxa cca EUR 0.50/osoba/den.

Popis

Parkoviště, pes povolen, TV, klimatizace, terasa / balkón.

Ubytování

Typ C7 trilo(7): apartmán v přízemí. Klimatizace, trezor a nekryté parkovací místo. Obývací místnost s kuchyňským koutem a dvě pohovky na spaní, třílůžková ložnice, pokoj se dvěma lůžky a koupelna.
Typ C6 trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem pro dvě osoby, dvoulůžková ložnice, pokoj se dvěma lůžky, koupelna a dva malé balkonky. Klimatizace, trezor a číslované parkovací místo.
Typ C6C trilo(6): obývací místnost s kuchyňským koutem a gaučem pro dvě osoby, dvoulůžková ložnice, pokojík s patrovou postelí, koupelna a balkonek/terasa. Klimatizace, trezor a číslované parkovací místo.
Typ C7 PT trilo(7): apartmán v přízemí, s oplocenou zahrádkou. Klimatizace, trezor a nekryté parkovací místo. Obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládací gauč pro 2 osoby, třílůžková ložnice, pokoj se dvěma lůžky a koupelna.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat